خرید عمده پیچ و مهره صنعت نفت

خرید عمده پیچ و مهره صنعت نفت

تخصص این مجموعه ارائه انواع پیچ و مهره های درجه یک به شکل عمده است که در صنایع مختلفی مثل صنعت نفت، پتروشیمی، ماشین سازی و ‌‌‌… برای استحکام سازه ها کاربرد دارد. پیچ و مهره یکی از ابزار های مهم در تمامی صنایع به حساب می آیند، کار بزرگی که این دو وسیله انجام می دهند در محکم سازی سازه های گوناگون نقش بسیار پر رنگ و پر اهمیتی دارند، متصل نمودن تمامی وسیله ها جز در مواردی که از چسب استفاده می شود اغلب با بهره گیری از پیچ و مهره ها امکان پذیر است.

موارد استفاده از پیچ و مهره:

این ابزار آلات همانطور که بیان شد در صنایع گوناگونی کاربرد دارند این وسایل دارا استفاده گسترده ای در صنعت پتروشیمی، نفت و گاز هستند و به سبب همین مصرف وسیع از بعضی از آن ها با عنوان پیچ و مهره های شرکت های نفتی نام می برند. از پیچ و مهره صنعت نفت برای اتصالات سر چاهی، تجهیزات خط لوله و شیرآلات لوله بهره می گیرند. از پیچ و مهره باید در کنار یکدیگر استفاده نمود به دلیل کاربرد خاصی که این وسایل در صنعت نفت دارند از مهره و واشر با ارتفاع بیشتری نسبت به نوع معمولی بهره می گیرند.

نقش کیفیت پیچ و مهره:

پیچ و مهره ای که در صنعت نفت و پتروشیمی مورد استفاده قرار می گیرند باید از مرغوبیت بالایی برخوردار باشد زیرا در معرض رطوبت و هوای شرجی هستند و در کنار ماده های خاصی قرار دارند که ماندگاری آن ها را کاهش می دهد بنابراین باید کیفیت خوبی داشته باشند که بدین شکل عمر استفاده از آن ها چندین برابر گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.