قیمت صادرات انواع پیچ و مهره نفت و گاز

قیمت صادرات انواع پیچ و مهره نفت و گاز

قیمت بارهای انواع پیچ و مهره مناسب برای صنعت هایی چون نفت و گاز که جهت صادرات بسته بندی شده اند در سایت منتشر شده است. پیچ و مهره در صنایع مختلف کاربردهای متفاوتی داشته و می تواند بسیار کار راه انداز باشد.

انواع پیچ و مهره و کاربرد آن:

پیچ و مهره دارای انواع متفاوتی بوده و به طبع دارای کاربردهای متنوعی نیز می باشد. به طور مثال پیچ های ماشینی یکی از اقسام پیچ بوده که به همراه مهره استفاده شده و معمولا تمام رزوه می باشد. پیچ شش گوش پر مصرف ترین انواع پیچ ها بوده که گاهی تمام رزوه و گاهی نیمه رزوه می باشد. پیچ بار دارای سر نیم حلال بوده و از داخل بخشی مربع شکل دارد که سبب می شود به راحتی در کار فرو رفته و از باز شدن و ارتعاش وسایل جلوگیری نماید. همان طور که در بالا ذکر شد پیچ ها اقسام گوناگون و بیشماری داشته که انواع تخصصی تر آن ها در صنعت های مهم تری چون نفت، گاز، پتروشیمی و … کاربرد داشته و انواع ساده تر در کارهای پیش پا افتاده مورد استفاده قرار می گیرند.

صادرات پیچ و مهره و قیمت آن ها:

ایران پس از سال ها تلاش موفق به ساخت بهترین و ممتاز ترین پیچ ها گردید و این کار به کمک وجود افراد متخصص و آموزش دیده و همچنین دستگاه های مخصوص و تمام اتوماتیک صورت پذیرفت، از این رو ایران در طی چند دهه اخیر به خود کفایی کامل در حوزه تولید پیچ و مهره رسید و به قدری این تولید افزایش یافت که صادرات آن به دیگر کشورها که متقاضی آن هستند آغاز شد. لیست قیمت و فاکتورهای بارهای صادراتی منشر شده و شما می توانید جهت دریافت آن ها از طریق های ذکر شده در زیر اقدام فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.