مرکز خرید انواع پیچ و مهره خشکه

مرکز خرید انواع پیچ و مهره خشکه

انواع پیچ و مهره های خاص، خشکه، صنعتی، ساختمانی، چرخ و … در این مرکز خرید با ایده آل ترین قیمت ها به فروش عمده می رسند. طبق نیاز های که وجود دارد پیچ‌ و مهره ها در انواع گوناگون ساخته می شوند که هر نوع از آن ها مناسب استفاده در رشته صنعتی خاصی می باشد، این مسئله موجب شده پیچ و مهره ها از دامنه وسیعی از تنوع و گستردگی برخوردار باشند. یکی از انواع پیچ و مهره ها، پیچ و مهره خشکه است که قابلیت های استفاده زیادی دارد و از آن در صنایع بسیار زیادی بهره می گیرند.

پیچ و مهره خشکه:

پیچ و مهره های خشکه نام دیگر پیچ و مهره های فولادی می باشد، این پیچ و مهره ها در اصطلاح به خشکه معروف هستند. این نوع از ابزار دارا مقاومت بسیار خوبی می باشد و پوشش آن ها اغلب از فسفات سیاه می باشد که به این خاطر استحکام آن ها چندین برابر می گردد. از پیچ و مهره های خشکه در صنایعی نظیر نفت، گاز، پتروشیمی، پل سازی، سوله سازی، ساختمان سازی و … استفاده می کنند. دوام و استحکام خوبی که پیچ و مهره های خشکه یا فولادی دارند سبب شده از نوع شش گوش آن ها در ساخت تمامی برج ها و ساختمان های غول آسا استفاده کنند.

خرید پیچ و مهره خشکه:

پیچ و مهره های خشکه یا فولادی به دلیل کارایی های خوبی که دارند اغلب مورد تقاضا برای خرید عمده هستند، در این مجموعه این نوع از این ابزار با قیمت های خوبی عرضه می گردد که بسیار مناسب تر از فروشگاه های دیگر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.