مرکز خرید انواع پیچ و مهره یو بولت

انواع پیچ و مهره های یو بولت با کیفیتی مثال زدنی در این مرکز خرید موجود می باشند که بهای مناسب آن ها به طور حتمی رضایت شما را جلب خواهد کرد.
در ساخت پیچ و مهره ها موارد فراوانی دخیل هستند، یکی از این عوامل شرایط آب و هوایی می باشد به گونه ای پیچ و مهره های که مورد استفاده در مناطقی قرار می گیرد که دارا شرایط اقلیمی خاصی هستند از جنس استیل و گالوانیزه می باشند زیرا این جنس ها مقاومت خوب و بالایی در برابر زنگ زدگی و خوردگی دارند و بهترین گزینه برای استفاده در نواحی مرطوب و صنایعی می باشد که دارا شرایط محیطی اسیدی و خورنده هستند.
برخی از نمونه های پیچ و مهره:
از میان انواع پیچ و مهره ها پیچ و مهره کلاس 12.9 پر مصرف ترین اتصال دهنده در صنایع سنگین دکل های مخابراتی و صنایع پل سازی و سد سازی هستند، این نمونه از پیچ و مهره توانایی تحمل وزن های بسیار بالا را دارد بدین گونه که بار کششی 120 کیلوگرم را تحمل می کند.
پیچ و مهره های گرید 5 که در دستگاه های آمریکایی با استاندارد A325 که در سیستم بین المللی مورد استفاده است بسیار شباهت دارند و از آن ها در صنعت های تولید ماشین آلات، شیر آلات و پمپ بهره می گیرند.
یکی دیگر از نمونه های پر کاربرد پیچ و مهره یو بولت ها هستند که استفاده از آن ها در صنایع پر شماری صورت می گیرد.
مرکز خرید انواع پیچ و مهره:
انواع گوناگون پیچ و مهره در این مرکز خرید با ایده آل ترین بها ها آماده عرضه عمده به شما عزیزان می باشد کافیست از طریق شماره های ذیل اقدام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *