واردات انواع پیچ و مهره انکر بولت

واردات انواع پیچ و مهره انکر بولت

انواع پیچ و مهره انکر بولت به سبب آن که نیاز هر صنعتی هستند در نتیجه استفاده بسیار زیادی از آن ها می شود دارا آمار واردات بالا به کشور اند. یکی از نیاز های اساسی کشورمان که شاید زیاد به چشم نیاید، نیاز به پیچ و مهره است، در هر صنعت و رشته ای استفاده از پیچ و مهره احساس می شود در برخی از این صنایع نیاز به نوع خاص و ویژه ای از این ابزارآلات است که گاهی تخصص تولید آن در دست تولیدکنندگان کشور ما نیست بنابراین برای تامین این پیچ و مهره های تخصصی نیاز به واردات آن ها از کشور هایی می باشد که در تولید این ابزارآلات دارا دانش و تخصص لازم هستند.

صنایعی که به پیچ و مهره نیاز دارند:

در دنیای امروزی ساخت و ساز سازه و بنا های مختلف رواج دارد بنابراین بهره گیری از ابزارآلات نیز به طبع این نیاز متداول است، پیچ و مهره یکی از این ابزار ها هستند که در صنایعی مثل ساختمان، پل سازی، کابینت سازی، آب و فاصلاب، خودرو، سد سازی، راه آهن، مترو، برق، نیروگاهی، نفت، پتروشیمی، گاز و … جز وسیله های بسیار ضروری هستند. امروزه بهره گیری از پیچ و مهره انکر بولت در ساخت کوچک ترین سازه ها نسبت به سایر اتصال دهنده ها دارا کاربرد بیشتری می باشد.

انواع پیچ و مهره:

پیچ و مهره انواع مختلفی بر اساس نیازی که به آن ها وجود دارد، دارند. انواع پیچ مثل پیچ شش گوش HV 10، شش گوش استیل، آچاری فولادی، آچاری خشکه، آهنی، شش گوش آهنی، پیچ آجاری آهنی و … می باشد. مهره نیز دارا نمونه های مانند شش گوش آهنی، شش گوش فولادی، مهره شش گوس خشکه، مهره شش گوش کلاس 8، شش گوش اینچی، مهره شش گوش واشر دار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.