واردات انواع پیچ و مهره رول بولت

انواع پیچ و مهره های رول بولت مورد نیاز در صنعت و ساختمان گاهی از سوی کشور های خارجی به ایران واردات می گردند.
یکی از بهترین اتصال دهنده ها انواع پیچ و مهره ها می باشند، این ابزار آلات در تمامی صنایع ایفاگر نقشی مهم هستند زیرا چه در صنایع گوناگون و چه در ساختمان سازی بهره گیری از پیچ و مهره ها نسبت به سایر اتصال دهنده ها رواج بیشتری داشته است، اتصال دهنده های دیگر نظیر جوش، لحیم کاری، میخ، چسب، بست، چفت و … کاربرد های فراوانی در صنایع مختلف دارند اما پیچ و مهره یکی از شایع ترین اتصال دهنده ها محسوب می گردد زیرا دارا ویژگی های است که سایر اتصال دهنده ها فاقد آن هستند.
ویژگی پیچ و مهره ها:
ویژگی های ارزنده ای که انواع پیچ و مهره دارند سبب شده از آن ها در موارد بی شماری به جای سایر اتصال دهنده ها استفاده کنند، قیمت مناسب این ابزار در کنار قابلیت تعویض آسان، تحمل فشار های سنگین، مقاومت در برابر خرابی یا خوردگی و … دلائلی هستند که موجب شده از پیچ و مهره نسبت به سایر اتصال دهنده های که نام آن ها در بالا بیان شد بیشتر استفاده کنند.
پیچ و مهره ها نمونه های گوناگونی دارند که از هر کدام از آن ها در در صنعت و مواقع خاصی استفاده می کنند یکی از پیچ و مهره های که از آن فراوان بهره می گیرند رول بولت ها هستند.
واردات پیچ و مهره:
حجم وسیعی از نمونه های مختلف پیچ و مهره در ایران تولید می شود اما برخی از نمونه های رول بولت و استاد بولت مورد نیاز در صنایع از سوی کشور هایی که در تولید این ابزار دارا مهارت هستند تامین می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *