پیشتاز بولت

پیشتاز بولت تولید کننده و تامین انواع پیچ و مهره انکربولت ، استاد بولت ، رول بولت با متریال و گرید و پوشش مورد درخواست مشتری به همراه سرتی ویکت از دانشگاه ها و آزمایشگاه ها آماده تامین سفارشات شما عزیزان را دارد .

محصولات پر فروش ما

پیچ و مهره استاد بولت

استادبولت نوع خاصی از انواع پیچ هاست که بیشتر برای بستن فلنج ها در صنایع سنگین مانند نفت و گاز و پتروشیمی، و هر جایی که لوله کشی های عظیم دارد، مورد استفاده قرار می گیرد. تفاوت استاد بولت با دیگر انواع پیچ در شکل ظاهری آن است. استاد بولت ها یک از یک شفت سرتاسر روزه تشکیل شده اند که در هیچ طرف خود سر ندارند و از دو سمت توسط مهره بسته می شوند.

بیشتر بدانید

پیچ و مهره انکربولت

در پروژه های ساختمانی، انکر بولت ( رول بولت ) ها به منظور نصب صفحه ( Plate ) های فلزی با ابعاد و ضخامت های مختلف به سطحوح ( Base Material ) از جنس بتن سخت شده، سنگ، آجر و … مورد استفاده قرار می گیرند.

بیشتر بدانید

پیچ و مهره خشکه

یچ های خشکه به صورت نیم دنده و تمام دنده تولید می شود که هر دو آن ها کاربرد های زیادی دارند و بر خلاف پیچ های آهنی که نوع نیم دنده ی آن کاربرد ندارد در پیچ های خشکه اتفاقا نوع نیم دنده ی آن کاربرد های بیشتری هم دارد,همچنین پیچ های خشکه در دنده های میلیمتر معمولی و دنده درشت و دنده اینچی تولید می شود که نوع دنده میلیمتر آن پر مصرف ترین نوع آن ها می باشد اما از نوع دنده درشت و اینچی هم در مصارفی همچون خودرو سازی و….. استفاده می شود.

بیشتر بدانید

انواع فلنج

فلنج Flange ابزارهای هستند که به منظور متصل کردن لوله ها، بستن لوله در تغییر مسیر به هم یا تغییر دادن قطر لوله ها بکار می روند. از این رو به فلنج ها اتصال دهنده شیر آلات به لوله ها نیز می گویند که به راحتی باز و بسته می شود.

بیشتر بدانید

استاندار های پیچ و مهره

جدول کامل استاندارد های پیچ و مهره

درباره ی ما

پیشتاز بولت یکی از زیر مجموعه های شرکت آذر پیشتاز جهان است که با در اختیار داشتند سالن تولید و انبار و ده ها نفر کارشناس آموزش دیده ، با سی سال تجربه و تخصص و حضور فعال و عضو وندور لیست شرکتهای معتبر ، آمادگی تامین انواع ، پیچ و مهره ، انکربولت ، استاد بولت ، رول بولت با متریال و گرید و پوشش مورد درخواست مشتری  نیاز های مشتریان عزیز را دارد .

ارتباط با کارشناسان :  02155421160

برخی از مشتریان مامقالات ما

پیچ و مهره

28/خرداد/1398 پیشتاز بولت

تاریخچه پیدایش پیچ و مهره   تحقیقات بیانگراستفاده از پیچ و مهره  چرخشی در قرون وسطی هستند. اگرچه احتمالا تا سال ۱۸۰۰ کاربرد گسترده ای نداشته‌اند. انواع اتصالات     (از قبیل میخ ها ، خار، چفت، بست ، زبانه‌ها و….) دراشکال‌ متنوع ، تا پیش از گسترش پیچ‌های چرخشی بیشتر در نجاری و آهنگری […]

ادامه ی مطلب

واردات انواع پیچ و مهره خاص

9/آبان/1396 پیشتاز بولت

واردات انواع پیچ و مهره خاص واردات انواع پیچ و مهره خاص که در صنعت های مهم کاربرد دارند از کشورهای دیگر که تولید کننده برتر آن هستند، واردات می شود. طبق آمار حاصله از میان بست دهندگان قطعات به هم رتبه اول پر مصرف ترین آن ها به انواع پیچ، مهره و واشر رسید […]

ادامه ی مطلب

مرکز خرید انواع پیچ و مهره گالوانیزه گرم

9/آبان/1396 پیشتاز بولت

انواع پیچ و مهره به دو نوع گالوانیزه گرم و سرد تقسیم بندی می شوند که قیمت هر کدام از آن ها در این مرکز خرید اگر به صورت عمده خریداری شود بسیار مناسب محاسبه می گردد. پیچ‌ و مهره ها مقاومت خوبی دارند اما برای آن که ماندگاری و استقامت آن ها را افزایش […]

ادامه ی مطلب