تامین و تهیه انواع پیچ و مهره و انکر بولت

تامین و تهیه انواع پیچ و مهره و انکر بولت

انکر بولت ها به همراه پیچ و مهره جزو قطعاتی هستند که در صنعت پتروشیمی بسیار مورد استفاده قرار می گیرند جهت تامین و تهیه انواع مختلف آنها می توان از طریق این مجموعه اقدام نمود. بازار فروش پیچ و مهره تا حد زیادی وابسته به تولید آن می باشد و خوشبختانه در کشور کارخانه ها و کارگاه های مختلفی در حوزه تولید انواعی از پیچ، مهره، واشر و … فعالیت دارند، از این رو بازار فروش همواره داغ بوده و و شما می توانید انواع آن در فروشگاه های مربوطه پیدا کنید. پیچ و مهره هایی که در صنایع مهم کشوری پرکاربرد هستند در این مرکز خرید با نازل ترین قیمت ها موجود بوده و شما می توانید پس از کسب اطلاعات در صورت تمایل نسبت به خرید و سفارش اقدام فرمایید.

مهمترین موضوعی که کارفرماها و پیمانکاران کلی و جزئی فازهای گوناگون پارس جنوبی با آن مواجهند تامین و تهیه انواع پیچ و مهره، استاد بولت، انکر بولت و کلمپ است ما در این مجموعه می توانیم با تکیه بر تجربه های گذشته نسبت به تامین و تهیه آن اقدام نموده و در حجم های مختلف مورد نیاز این صنعت در اختیار مشتریان قرار دهیم. تفاوتی که فی ما بین نوع پیچ و مهره هایی که در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی مورد استفاده قرار می گیرد. با دیگر صنایع مربوط به میزان مقاومت این قطعات در مقابل خوردگی اتمسفری و همچنین مقاوم بودن در برابر خوردگی آب نیز می باشد.

استاندارهای مختلفی برای تولید انواع پیچ ومهره در نظر گرفته می شود که از جمله آنها می توان به:

  • استانداردهای مواد اولیه
  • استانداردهای ابعادی
  • استانداردهای رزوه
  • استانداردهای پوشش
  • چارت گام رزوه

اشاره نمود. که در بخش و مقالات دیگر بصورت جزئی به مشخصات و ویژگی های هر یک از این استاندارها خواهیم پرداخت. ما دراین مجموعه توانمندی تولید، تهیه و واردات انواع پیچ و مهره های مورد نیاز در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی را دارا هستیم که می توانید. برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق راههای ارتباطی با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *