تامین و تهیه انواع پیچ و مهره و انکر بولت

تامین و تهیه انواع پیچ و مهره و انکر بولت

انکر بولت ها به همراه پیچ و مهره جزو قطعاتی هستند که در صنعت پتروشیمی بسیار مورد استفاده قرار می گیرند جهت تامین و تهیه انواع مختلف آنها می توان از طریق این مجموعه اقدام نمود. بازار فروش پیچ و مهره تا حد زیادی وابسته به تولید آن می باشد و خوشبختانه در کشور کارخانه ها و کارگاه های مختلفی در حوزه تولید انواعی از پیچ، مهره، واشر و … فعالیت دارند، از این رو بازار فروش همواره داغ بوده و و شما می توانید انواع آن در فروشگاه های مربوطه پیدا کنید. پیچ و مهره هایی که در صنایع مهم کشوری پرکاربرد هستند در این مرکز خرید با نازل ترین قیمت ها موجود بوده و شما می توانید پس از کسب اطلاعات در صورت تمایل نسبت به خرید و سفارش اقدام فرمایید.

مهمترین موضوعی که کارفرماها و پیمانکاران کلی و جزئی فازهای گوناگون پارس جنوبی با آن مواجهند تامین و تهیه انواع پیچ و مهره، استاد بولت، انکر بولت و کلمپ است ما در این مجموعه می توانیم با تکیه بر تجربه های گذشته نسبت به تامین و تهیه آن اقدام نموده و در حجم های مختلف مورد نیاز این صنعت در اختیار مشتریان قرار دهیم. تفاوتی که فی ما بین نوع پیچ و مهره هایی که در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی مورد استفاده قرار می گیرد. با دیگر صنایع مربوط به میزان مقاومت این قطعات در مقابل خوردگی اتمسفری و همچنین مقاوم بودن در برابر خوردگی آب نیز می باشد.

استاندارهای مختلفی برای تولید انواع پیچ ومهره در نظر گرفته می شود که از جمله آنها می توان به:

  • استانداردهای مواد اولیه
  • استانداردهای ابعادی
  • استانداردهای رزوه
  • استانداردهای پوشش
  • چارت گام رزوه

اشاره نمود. که در بخش و مقالات دیگر بصورت جزئی به مشخصات و ویژگی های هر یک از این استاندارها خواهیم پرداخت. ما دراین مجموعه توانمندی تولید، تهیه و واردات انواع پیچ و مهره های مورد نیاز در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی را دارا هستیم که می توانید. برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق راههای ارتباطی با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.