تهیه و تولید انواع پیچ و مهره صنعت پتروشیمی

تهیه و تولید انواع پیچ و مهره صنعت پتروشیمی

صنعت پتروشیمی از صنایع است که در آن از انواع پیچ و مهره ها استفاده شده و بخشی از این نیز در داخل کشور تولید گشته و بخشی نیز از کشورهای دیگر تهیه می گردد. پیچ و مهره های شرکت نفتی اصطلاحی است که برای در مورد انواع پیچ و مهره مورد استفاده در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی مورد استفاده قرار می گیرد.

استاد بولت ها در گریدهای مختلف از پرکاربردترین موارد در این صنعت بسیار مهم می باشد. پتروشیمی صنعتی وابسته به نفت بوده و همچون این دو صنعت دارای پالایشگاه ها و فرآیندهای متفاوتی می باشد که به کمک همین ابزارآلات کوچک چون پیچ و مهره ساخته شده اند. پتروشیمی در زمینه تولید مواد خام از نفت و گاز کار کرده و تولید این مواد خام برای کشور بسیار مهم بوده تا بتواند نیاز کشور را برطرف نماید. کاربرد پیچ و مهره در این صنایع و بازار فروش آن:

از نمونه های مختلف پیچ و مهره در ساخت تجهیزات، آزمایشگاه ها؛ تصفیه خانه ها، پالایشگاه ها ، لوله ها، خطوط انتقال دهنده و بسیاری از موارد دیگر استفاده می شود.

اهمیت این صنعت در سراسر دنیا و به خصوص در کشور ما بر هیچ کس پوشیدنی نیست چرا که بزرگترین صنعت فعال در کشور می باشد. به همین دلیل است که توجه به استفاده از پیچ و مهره با استانداردهای جهانی بسیار اهمیت دارد چرا که کوچکترین کوتاهی در این زمینه می تواند خسارت جبران ناپذیری به ارمغان بیاورد. ما در این مجموعه با تکیه بر دانش روز نسبت به تولید، تامین و تهیه انواع پیچ و مهره های مورد استفاده در صنعت نفت،گاز و پتروشیمی اقدام می نماییم.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با بخش فروش و بازرگانی انواع پیچ و مهره مورد نیاز صنعت پتروشیمی و صنایع وابسته می توانید از طریق راههای ارتباطی زیر اقدام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.