تهیه و واردات انواع پیچ و مهره و استاد بولت

تهیه و واردات انواع پیچ و مهره و استاد بولت

استاد بولت ها را در میان انواع مختلف پیچ و مهره های می توان از اساسی ترین نیاز های صنایع نفتی به شمار آورد. تهیه این نوع و واردات دیگر قطعات مرتبط از طریق این مجموعه امکان پذیر خواهد بود. خرید و فروش پیچ و مهره های صنعت هایی چون گاز و پتروشیمی توسط این مرکز با بهترین درجه کیفیت امکان پذیر گشته است. این مرکز از کارآمدترین بازرگانی ها در زمینه تولید انواع پیچ و مهره مخصوص صنایع مهم کشور بوده و با دارا بودن کادر فروشی مجرب و متبحر می تواند تمامی محصولات خود را نه در خطه ای خاص بلکه در اقصی نقاط جهان توزیع نماید.

جنس های این مجموعه پس از سال ها تلاش رو به بهبودی گذاشته و اکنون تحصصی ترین پیچ و مهره ها از بهترین جنس ها چون تیتانیوم و استیل ساخته و پرداخته می شوند تا بتوانند سبب حفظ مقاومت سازه به صورت هرچه بیشتر گردند اگر بخواهیم بصورت کوتاه به فرآیند های تولید پیچ و مهره ها اشاره نماییم اصلی ترین بخش های تولید پیچ ها و مهره ها و ترتیب فرآیند های تولیدی بصورت زیر می باشد.

مواد اولیه: که این مواد می تواند شامل میلگرد و یا صفحات ورق باشد.

  • برش
  • پخ زنی
  • اکستروژن
  • فورج سرد
  • فروج گرم
  • آرایش و پلیسه برداری

رولینگ و رزوه زنی: این مرحله خود شامل رولینگ دوتوپی، رولینگ اصطکاکی و ماشینکاری می باشد.

سختیکاری: از انواع سختیکاری نیز می توان به کوره کانتیوس عملیات حرارتی، سختکاری موضعی، عملیات کربورایزینگ، عملیات نیترورایزینگ اشاره نمود.

پوشش دهی: پوشش دهی انواع پیچ و مهره ها نیز به شرایط مورد استفاده از این قطعات در فضاهای مختلف دارد که شامل پوش سرامیکی،

پوشش تفلون، پوشش کروماته، پوشش داکرومات، پوشش گالوانیزه سرد و پوشش مکانیکی روی می باشد.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین اطلاع از انواع پیچ و مهره های موجود ازطریق راههای ارتباطی نسبت به این امر اقدام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.