تولید انواع پیچ و مهره صنعت گاز و نفت

تولید انواع پیچ و مهره صنعت گاز و نفت

در سالیان گذشته صنعت پیچ و مهره سازی در ایران توانسته بخش اعظمی از پیچ و مهره مورد نیاز صنعت نفت و گاز را در داخل کشور تولید نماید. پوشش های مختلفی برای پیچ و مهره های مورد استفاده در صنعت نفت و گاز مورد استفاده قرار می گیرد که با توجه به شرایط و نوع طراحی مصرف می گردد. از جمله مهمترین نوع پوشش ها می توان به پوشش گالوانیزه گرم، روی ، نیکل و همچنین پوشش تفلون اشاره نمود.

پیچ و مهره کاربردهای متنوعی در صنایع مختلف را دارا بوده و این حجم عظیم از پیشرفت کشور تا حد زیادی مرهون همین ساخت و ساز ها به کمک پیچ و مهره می باشد.

پیچ و مهره های گاز و پتروشیمی:

صنایعی چون پتروشیمی، گاز و نفت از صنایع قدرتمند در ایران بوده و همواره به کمک پیشرفت روزافزون این صنایع است که کشورمان توانسته تا حد زیادی از لحاظ سیاسی و اقتصادی پیشرفت نماید. انواع پیچ و مهره های مورد نیاز برای صنایعی مثل گاز و پتروشیمی در این مرکز فروش با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت عرضه می شوند.

از مهمترین عواملی که پیج و مهره های مورد استفاده در این صنعت می بایستی در برابر آن مقاومت نشان دهد می توان به سرما، گرما، رطوبت و حرارت اشاره کرد. خطوط انتقال نفت و گاز مهمترین بخشی است که از انواع پیچ و مهره ها بالخصوص از استاد بولت ها استفاده می گردد.

مرکز فروش انواع پیچ و مهره:

مرکز های فروش فراوانی در زمینه فروش انواع پیچ و مهره دارا فعالیت هستند اما در این فروشگاه قادرید این ابزار آلات را ارزان تر از همه جا تهیه کنید. در تولید پیچ و مهره های صنعت نفت و گاز توجه به مقاومت در برابر خوردگی هیدروژنی، خوردگی اسیدی و مقاومت حرارتی می بایستی بسیار زیاد باشد. ما در این مجموعه نسبت به تامین و تولید انواع پیچ و مهره های شرکت ها و پیمانکاران صنعت نفت، گاز و پتروشیمی اقدام کرده و در یک بازه زمانی کوتاه مشخص نسبت به تحویل سفارش اقدام می نماییم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.