تولید و فروش عمده انواع پیچ و مهره

تولید و فروش عمده انواع پیچ و مهره

به طور قطع اگر بخواهیم انواع پیچ ها و مهره ها را بصورت عمده خریداری نماییم می بایشتی به نمایندگی های فروش تولیدکنندگان معتبر مراجعه نماییم. در مقالات گذشته بصورت تلویحی به صنایعی ک از پیچ و مهره استفاده می نمایند اشاره نمودیم حال می خوایم بصورت کامل به نوارد مصرف پیچ و مهره های مختلف اشاره نماییم.

پیچ های غیر خودکار و یا ساده از جمله پیچ هایی هستند که نیاز به مهره دارند. پیچ های شش گوش را می توان از مهمترین و پر مصرف ترین پیچ های غیر خودکار نامید. پیچ استوانه، پیچ آلن و پیچ جوشی از دیگر انواع این نوع از پیچ ها می باشند. پیچ هاس خودکار برعکس نوع ساده آن نیازی به مهره ندارند چرا که بدلیل نوک تیز آنها ک در قطعه براحتی فرو می روند ک از انواع پر مصرف آن می توان به پیچ های سرمته و پیچ‌ چوب اشاره نمود.

مجموعه هایی که کار چوب انجام میدهند از جمله کابینت سازان مصرف کنندگان اصلی این نوع از پیچ ها می باشند. پیچ های ساختمانی نیز از انواع پیچ های تولید شده هستند که در سازه های فولادی و انواع داربست مورد استفاده قرار می گیرند.

در صنعت خودروسازی نیز مشابه دیگر صنایع از پیچ و مهره های استاندارد و واشرهای مخصوص استفاده می شود که از انواع آن می توان به پیچ های خودکار و خاص آنها اشاره نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.