خرید عمده انواع پیچ و مهره انکر بولت

خرید عمده انواع پیچ و مهره انکر بولت

خرید عمده انواع پیچ و مهره انکر بولت با مناسب ترین قیمت در سایت های ما انجام می شود این محصولات ایرانی توسط نیروی بومی به فروش می رسند. پیچ و مهره ها برخلاف تصورات عام ابزاری مهم و کاربردی هستند و انواع مختلفی را شامل می شوند. پیچ و مهره های مختلف می توانند نقش های متنوعی را به دوش بکشند و به صورت مکمل با دیگر ابزار و یا مستقل فعالیت کنند. برخی از انواع پیچ و مهره ها با توجه به ساختاری که دارند امکان انجام وظایف سنگین تر و مهم تر را دارا می باشند و در صنایع خاصی مانند نفت، گاز و پتروشیمی به کار می روند.

پیچ و مهره انکربولت:

انکر بولت ها پیچ هایی هستند که داخل دیوار یا زمین یا ورق های ضخیم قرار میگیرند که بر اساس ویژگی های ظاهری تعیین می شود که در کف، دیوار، زمین و … فرو بروند. این پیچ ها با 3 استاندارد تولید شده و در بازار عرضه می شوند و در واقع می توان گفت که خود خانواده انکربولت دارای انواع متفاوتی می باشند. جنس این پیچ ها و آبکاری آنها سبب شده است که این نوع پیچ و مهره ماندگاری و عمر بالایی داشته باشند.

تولید انواع انکربولت:

انواع مختلفی از پیچ و مهره و سایر انواع ابزار در کارگاه های ایرانی تولید می شوند و به عنوان محصولاتی بومی و ملی در بازارهای ایرانی به فروش می رسند و در صنایع مربوطه مورد استفاده قرار می گیرند و البته برخی از انواع ابزار در بخش های صادراتی نیز تقاضا دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.