خرید عمده انواع پیچ و مهره خودرنگ

خرید عمده انواع پیچ و مهره خودرنگ

خرید و فروش عمده انواع پیچ و مهره خودرنگ با قیمت مناسب و جنس های متفاوت توسط این مجموعه آغاز گشته است. پیچ و مهره در انواع متفاوتی وجود داشته که هریک دارای شکل و رنگ خاصی بوده و در حیطه خاصی مورد استفاده واقع می شود.

پیچ و مهره چیست؟

پیچ استوانه از جنس فلزهای مختلف بوده که جنس فلز وابسته به نوع کاربرد پیچ می باشد. به طور مثال پیچ و مهره هایی از رده استاد بولت ها که از انواع تخصصی تر می باشند و شکل های متفاوت تری دارند برای ساخت آن ها از استیل و یا تیتانیوم استفاده می شود، اما در ساخت انواع معمولی تر عموما از فولاد استفاده می کنند. پیچ ها بر اساس نوع کاربرد علاوه بر جنس در نوع مارپیچ ها و شیارهای درونی متفاوت نیز می باشند. مهره نیز حلقه ای توخالی بوده که جهت سفت کردن پیچ مورد استفاده واقع می شود و جالب است بدانید که تمامی پیچ ها به مهره نیاز نداشته و فقط برخی از آن ها به مهر نیاز پیدا می کنند. در واقع می توان گفت پیچ و مهره همانند یک قفل و کلید بوده که فقط می توانند با هم چفت شوند و به درد نوع دیگری از پیچ نمی خورند.

خرید و فروش عمده:

این مجموعه با تولید تعداد انبوهی از پیچ و مهره های خودرنگ دست به فروش عمده زده تا مشتریان بتوانند آن را در حجم مورد نظر تهیه کنند. اکنون می توانید با مراجعه به سایت رسمی شرکت و یا تماس با کارشناسان مربوطه نسبت به تهیه انواع این پیچ ها به صورت عمده و با نازل ترین قیمت ها اقدام فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.