خرید عمده انواع پیچ و مهره صنعت پتروشیمی

خرید و فروش انواع پیچ و مهره های پرکاربرد در صنایعی چون صنعت پتروشیمی به صورت عمده امکان پذیر می باشد.
پیچ و مهره های استفاده شده در صنایع مهمی چون نفت، گاز، پتروشیمی و … معمولا به این دلیل که برای تجهیزات پالایشگاهی استفاده می شوند باید جنسی مرغوب داشته تا بتواند سازه ها را به درستی نگه داشته و سبب کاهش مقاومت آن ها نگردد زیرا مقاومت در این سازه ها امری مهم بوده و کوچک ترین اشکالی در آن می تواند مشکلات بزرگی را سبب شود.
جنس انواع پیچ و مهره:
پیچ و مهره بر اساس حوزه کاری و میزان باری که باید متحمل گردند دارای جنس های متفاوتی می باشند، اما معمولا آن ها را از دو نوع آهن و استیل می سازند.
پیچ های ساخته شده با آهن عموما درصدی از مقادیر کربن را نیز دارا بوده و همه نیز می دانید که این پیچ ها به دلیل آهنی بودن می تواند در شرایط محیطی پوسیده شده و زنگ بزنند و معمولا این پیچ ها مقاومتی معمولی داشته و برای مصارف و کارهای نسبتا سنگین مناسب هستند.
پیچ ها استیل پیچ های قوی تر و با مقاومت تری بوده و معمولا در صنعت های مهمی چون همین نفت و گاز کاربرد دارند و به دلیل گرانی استیل نمی توان از آن ها در همه امور استفاده نمود. البته پیچ های تیتانیومی از همه این ها مقاوم تر بوده و می تواند در کارهای سنگین استفاده گردد و معمولا به دلیل هزینه بالا برای ساخت آن ها در کارهای کشوری مهم و صنایعی چون هسته ای کاربرد دارد.
مراکز فروش انواع پیچ و مهره:
پیچ و مهره به این دلیل که یکی از ابزارهای مورد نیاز هر کشوری جهت بنا نمودن مصالح مورد نیاز است به راحتی یافت شده و می توان آن را در فروشگاه ها و مراکز خرید مربوطه یافت.
شما نیز می توانید جهت تهیه انواع پیچ و مهره به صورت عمده و تعداد بالا از طریق این بازرگانی نسبت به سفارش اقدام فرمایید.
از این رو می توانید با شماره تلفن های ذیل جهت سفارش هر جنسی از آن اقدام کرده و از درگاه اینترنتی آن را تهیه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *