خرید عمده انواع پیچ و مهره چرخ

خرید عمده انواع پیچ و مهره چرخ

انواع پیچ و مهره های چرخ در این فروشگاه اینترنتی قابل دسترسی برای تمامی شما هموطنان عزیز است که با خرید عمده قیمت های تهیه آن ها بسیار مناسب تر می گردد. برای اتصال دو قطعه، وسیله، صفحه و … به ابزار های فراوانی نیاز است که از طریق آن ها بتوانیم آن ها را به یکدیگر متصل نماییم، در بین تمامی اتصال دهنده ها هیچ کدام به اندازه پیچ و مهره دارا قابلیت نیستند. پیچ و مهره ها با روش اتصال بسیار آسانی که دارند به راحتی قابل اتصال هستند، پیچ و مهره ها در هر صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند از این رو انواع بسیار زیادی دارند که مناسب برای بهره گیری در صنایع خاص هستند.

پیچ و مهره چرخ:

در هر صنعتی که توجه کنید متوجه می شوید در آن از انواع پیچ و مهره بهره گرفته اند از این رو می توانید به اهمیت این اتصال دهنده واقف باشید، در صنعت خودرو سازی بهره گیری از این ابزار در حجم انبوهی انجام می گیرد. در هر قطعه اتومبیل نگاه بیاندازید پیچ و مهره ها را در اشکال گوناگون و جنس های مختلف می بینید، پیچ و مهره ها نقش پر رنگ تری در این صنعت دارند.

در مورد پیچ و مهره ها:

پیچ و مهره های که در صنعت خودرو سازی مورد استفاده هستند باید به شکل ویژه تری ساخته شوند و دارا کیفیت بسیار عالی باشند زیرا به طور مستقیم با جان آدم ها کار دارند. یکی از بخش های که در خودرو سازی برای آن پیچ و مهره ها را به صورت ویژه تری می سازند، بخش چرخ سازی است که وظیفه تحمل فشار های سنگین وارد بر خودرو بر عهده چند پیچ و مهره ای می باشد که در چرخ اتومبیل گذاشته شده است.

5 Comments

 1. مهراب گفت:

  سلام پیچ چرخ برلیانسh320 برای فروش دارید؟

 2. محمدرضا گفت:

  سلام من 130 عدد پیچ چرخ ده تن بدون مهره و 45 عدد لقمه دست ساز مشهد تولید 10 سال قبل دارم خواستم بگم شما خرید دارید؟ ممنون

 3. محمدرضا گفت:

  سلام من 130 عدد پیچ چرخ ده تن بدون مهره و 45 عدد لقمه دست ساز مشهد تولید 10 سال قبل دارم خواستم بگم شما خرید دارید؟ ممنون

  • پیشتاز بولت گفت:

   با سلام خدمت شما کاربر عزیز

   لطفا جهت اطلاع از خرید یا فروش با شماره 09123069829 در تماس باشید

   با تشکر
   کارشناس شماره 8

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.