خرید و فروش پیچ و مهره انکر بولت

خرید و فروش پیچ و مهره انکر بولت

پیچ و مهره انکربولت از انواع تخصصی بوده که توسط این مجموعه با کیفیتی عالی تولید شده و خرید و فروش می گردد. پیچ استوانه ای است که شیارهایی دور آن را احاطه کرده و طراحی های موجود در شیارها به دلیل کاربردهای مختلف متفاوت می باشد. مهره نیز جسمی حلقه ای شکل ، گرد و یا چند ضلعی است که به سفت شدن پیچ کمک کرده و در واقع می توان گفت این دو مکمل هم جهت بسته شدن و ساخت یک سازه می باشند.

کاربرد پیچ و مهره :

پیچ و مهره کاربردهای زیادی داشته و در صنعت های متفاوتی از جمله صنعت ساختمان سازی و ساخت و ساز که شامل اسکلت فلزی پیچ و مهره ای، سازه های فضایی، سازه های سبک و … می باشد ، همچنین در صنعت های دیگری چون پتروشیمی و گاز و نفت کاربرد داشته و همین ابزار کوچک سبب ساخت سازه هایی بزرگ و غول پیکر در صنعت های مختلف خواهد شد.

انکر بولت چیست؟

انکر بولت انواعی از پیچ و مهره می باشد که که معمولا برای اتصال صفحات و سازه ها به بتن استفاده می شود. انکربولت انواع مختلفی داشته و در شکل های مختلف بسته به نوع استفاده آن ساخته می شود. نوع معمول آن به شکل مفتول L مانند می باشد که از این شکل برای اتصال صفحات بتن استفاده می شود. انکربولت در ایران طبق استاندارد های آمریکایی ساخته می شود و جنس آن نیز متفاوت بوده و می تواند بسته به نوع سفارش مشتری تغیر کند. از این رو شما می توانید با وجود آگاهی از نوع انکربولت موردنیاز خود با تماس گرفته و این پیچ و مهره های موردنظر را سفارش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.