خرید و فروش پیچ و مهره نفت و پتروشیمی

خرید و فروش پیچ و مهره نفت و پتروشیمی

پیچ و مهره های مورد استفاده در صنعت نفت، پتروشیمی و … باید جنسی مناسب و مطلوب داشته باند که انواع آن از طریق این بازرگانی خرید و فروش می گردد. پیچ و مهره های استفاده شده در صنایع مهمی چون نفت، گاز، پتروشیمی و … معمولا به این دلیل که برای تجهیزات پالایشگاهی استفاده می شوند باید جنسی مرغوب داشته تا بتواند سازه ها را به درستی نگه داشته و سبب کاهش مقاومت آن ها نگردد زیرا مقامومت در این سازه ها امری مهم بوده و کوچک ترین اشکالی در آن می تواند مشکلات بزرگی را سبب شود.

جنس انواع پیچ و مهره:

پیچ و مهره بر اساس حوزه کاری و میزان باری که باید متحمل گردند دارای جنس های متفاوتی می باشند، اما معمولا آن ها را از دو نوع آهن و استیل می سازند. پیچ های ساخته شده با آهن عموما درصدی از مقادیر کربن را نیز دارا بوده و همه نیز می دانید که این پیچ ها به دلیل آهنی بودن می تواند در شرایط محیطی پوسیده شده و زنگ بزنند و معمولا این پیچ ها مقاومتی معمولی داشته و برای مصارف و کارهای نسبتا سنگین مناسب هستند. پیچ ها استیل پیچ های قوی تر و با مقاومت تر بوده و معمولا در صنعت های مهمی چون همین نفت و گاز کاربرد دارند و به دلیل گرانی استیل نمی توان از آن ها در همه امور استفاده نمود. البته پیچ های تیتانیومی از همه این ها مقاوم تر بوده و می تواند در کارهای سنگین استفاده گردد.

مراکز فروش انواع پیچ و مهره:

پیچ و مهره به این دلیل که یکی از ابزارهای مورد نیاز هر کشوری جهت بنا نمودن مصالح مورد نیاز است به راحتی یافت شده و می توان آن را در فروشگاه ها و مراکز خرید مربوطه یافت. شما نیز می توانید جهت تهیه آسان تر از طریق این بازرگانی نسبت به سفارش اقدام فرمایید. از این رو می توانید با شماره تلفن های ذیل جهت سفارش هر جنسی از آن اقدام کرده و از درگاه اینترنتی آن را تهیه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.