فروش انواع پیچ و مهره انکر بولت

فروش انواع پیچ و مهره انکر بولت

انواع پیچ و مهره از جمله انکر بولت ها با روشی کاملا متفاوت توسط این مجموعه تولید شده و با قیمتی مناسب به فروش می رسد. پیچ و مهره در میان تمام روش های موجود برای وصل نمودن اجسام به هم از بهترین ها بوده و همواره مورد استفاده در تمامی صنایع می باشد.

فروش انواع آن:

انواع پیچ و مهره که توسط این مرکز تولید می گردد از بهترین ها بوده و دارای جنسی اعلا می باشد. پیچ و مهره های تولیدی ما را از روش های مختلف حضوری و غیر حضوری می می توانید تهیه نمایید بدین صورت که با مراجعه به سایت ما و دریافت نمونه پس از تایید کیفیت آن را در حجم انبوه سفارش و در درب منزل تحویل بگیرید.

انکر بولت چیست؟

انکر بولت ها ابزاری تخصصی جهت بست دادن و وصل نمودن و کاربردهای متنوعی در صنایع مختلف دارند. به طور مثال انکر بولت ها در صنعت خودرو سازی جهت فیکس نمودن و نصب ابزار دیگر داخل فونداسیون می باشند. در پروژه های ساختمانی و ساخت و ساز انکر بولت ها به منظور نصب نمودن صفحات فلزی به سطوح بتنی کاربرد داشته میزان اتصال را افزایش می دهد. جنس انکر بولت ها باید به گونه ای باشد که میزان استحکام بالایی داشته و ضد زنگ زدگی و خوردگی باشد تا بعد ها با پوسیدگی برای سازه دردسر ساز نشود. ضمنا شکل ظاهری آن ها به گونه ای است که بیشترین مقاومت را داشته و دارای یک قسمت پیچ و مهره و یک قسمت لنگ نگه دارنده می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.