فروش انواع پیچ و مهره استاندارد

فروش انواع پیچ و مهره استاندارد

فروش انواع پیچ و مهره هایی ک دارای استاندارد هستند در ایمنی بسیار اهمیت دارد ک این می بایستی این محصولات را از مراکز فروش معتبر تامین نمود. به طور کلی پیچ ها به انواع مختلف تقسیم بندی می شوند و تمامی طراحان می بایستی لین موارد را در طرح های خود مشخص نمایند. از آن جمله می توان به قطر پیچ، طول پیچ، نوع کله پیچ، نوع دنده و گام پیچ اشاره نمود.

واردات و ساخت انواع پیچ و مهره:

اصولا برای ساخت انواع تخصصی پیچ و مهره نیاز به زمان، مهارت، دقت و هزینه بیشتری داریم تا بخواهیم انواع ساده ای از آن را بسازیم . همین سبب می شود تا هر کشوری در زمینه ساخت پیچ های تخصصی اندکی کند پیش رفته و حتی گاهی با کمبود مواجه شود. این مجموعه برای جبران کمبود در این حیطه علاوه بر ساخت انواع پیچ و مهره دست به واردات انواعی از آن که در کشور کم می باشد زده است تا بتواند نیاز مشتریان خود و کشور را به حداقل ممکن برساند

در تمامی دنیا پیچ ها دارای استاندارد می باشند. مهمترین استانداردی که در تمام دنیا از آن استفاده می گردد DIN نام دارد. از دیگر مشخصات پیچ ها نوع رزوه و مقدار آن است، در برخی از پیچ ها بخشی از طول آن رزوه شده است و در برخی دیگر از استاندارد ها کل طول پیچ رزوه می گردد.

پیچ ها از جنس های مختلفی ساخته می شوند ک مهمترین آنها پیچ های فولادی است ک میزان کربن آن در استفاده در صنایع مختلف موثر است بطوری ک از جنس فولاد با کربن بالا در صنایع دریایی و مکانهای مرطوب مورد استفاده قرار می گیرد.

هر یک از این انواع پیچ ها دارای مهره های خاصی نیز هستند ک در مقالات دیگر به بررسی انواع مهره ها نیز خواهیم پرداخت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.