فروش اینترنتی انواع پیچ و مهره در ایران

فروش اینترنتی انواع پیچ و مهره در ایران

اینترنت امروزه به عنوان فضایی مناسب جهت عرضه انواع محصولات از جمله پیچ ها و مهره ها می باشد که این امر در ایران توسط این مرکز انجام می پذیرد. مهره یا همان پیچ داخلی از اجزا مهم در صنایع برای اتصالات به شمار می آید که دندانه های آن وابسته به پیچ خارجی دارد. در تولید مهره ها برای آنکه با جهت پیچ مشخصی تولید گردد با مته سوراخ شده و بوسیله تراش داخل تراشی می گردد.

در تولید مهره همواده می بایستی به مابین قطر داخلی پیچ و قطر داخلی مهره فضای لقی وجود داشته باشد که این عمل باعث می گردد که مهره ساخته شده بر روی پیچ براحتی حرکت نماید.

انواع پیچ و مهره:

پیچ و مهره ها براساس جنس، اندازه، موارد استفاده، روکشی که دارا هستند و … به انواع گوناگونی تقسیم بندی می گردند، به طور مثال پیچ و مهره های که در صنایع گاز، نفت و پتروشیمی مورد استفاده هستند به شکل انحصاری فقط برای این صنعت ساخته شده اند.

رقم های متنوعی از پیچ و مهره اغلب دارا روکش های هستند که از آن ها در برابر عوامل بسیار زیادی مثل رطوبت، گرد و غبار، سرما، گرما، آب و … محافظت می کند. تمامی این موارد به عنوان نکات قوت پیچ و مهره ها به شمار می روند و از عواملی می باشند که باعث افزایش بهره گیری از آن ها در بخش های مختلف ساختمان سازی و رشته های گوناگون صنعتی شده است. جنس پیچ و مهره ها از آهن، فولاد، مس، برنج، استنلس استیل، آلومینیون و یا حتی آلیاژهای خاص می باشند.

همانطور که می بینیم پیچ ها و مهره ها علاوه بر انواع مختلف از جنس های گوناگون نیز ساخته می شوند. در پیچ و مهره مهمترین مواردی که باید مشخص باشند شامل:

  • گل پیچ یا آچارخور پیچ
  • ارتفاع پیچ
  • طول پیچ
  • قطر پیچ
  • طول رزوه

در مقالات آینده به توضیح کامل هر یک از این موارد خواهیم پرداخت در صورتیکه می خواهید نسبت به سفارش خرید عمده انواع پیچ و مهره اقدام نمایید با واحد فروش مجموعه در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.