فروش پیچ و مهره انکر بولت

فروش پیچ و مهره انکر بولت

پیچ و مهره های انکر بولت، رول بولت و استاد بولت در این فروشگاه به سبب مرغوبیت بسیار خوبی که دارند از فروش بالایی بهره مندند. پیچ و مهره ها انواع گوناگونی دارند که در موارد مختلف از نمونه خاصی از آن ها استفاده می کنند. در تمامی صنایع پیچ و مهره ها قابلیت مصرف دارند صنایعی مثل سد سازی، برق، پل سازی، ساختمان سازی، لوازم خانگی، ماشین، مبلمان، وسائل برقی و … . امروزه با افزایش علم و تکنولوژی طراحی و تولید نمونه های مختلف پیچ و مهره پیشرفت بسیاری پیدا کرده است.

نمونه های مختلف پیچ و مهره:

پیچ و مهره ها طبق معیار های مختلفی نظیر شکل ظاهری، نوع عملکرد، کارایی و کاربرد و … به انواع گوناگونی تقسیم بندی می گردند. در صنعت نجاری و چوب از پیچ های چوب رزوه بزرگ که فواصل زیادی دارد برای متصل نمودن چوب، ام دی اف و فایبر گلاس استفاده می کنند، این نمونه از پیچ ها با پوشش زینک یا استنلس استیل تولید می گردند. از نمونه دیگری از پیچ اگر بخواهیم نام ببریم پیچ ماشینی است که همراه با پیچ مورد استفاده قرار می گیرد و تمام رزوه می باشد.

پیچ و مهره انکر بولت:

از دیگر نمونه های پیچ و مهره انکر بولت ها هستند که کاربرد آن ها در زمینه متصل نمودن صفحه های فلزی به سطوح بتنی و فیکس نمودن و نصب ماشین ها و ابزار های صنعتی داخل فونداسیون ها است. شکل ظاهری انکر بولت دارا دو قسمت می باشد که یک قسمت پیچ و مهره و قسمت دوم، لنگ نگه دارنده است‌.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.