فروش پیچ و مهره نفت و گاز

فروش پیچ و مهره نفت و گاز

پیچ و مهره های که در صنایع نفت و گاز از آن ها مورد استفاده قرار می گیرد باید دارا استاندارد های باشند، در این مرکز نوع بسیار خوب این ابزارآلات طبق استاندارد های بین المللی به فروش می رسد. نفت به طلایی سیاه معروف است اهمیت این ماده شیمیایی در تمامی صنایع مشهود می باشد، نفت به قدری برای کشور ها مهم است که بر سر آن جنگ های عظیمی راه افتاده می باشد. گاز نیز یکی دیگر از منابع طبیعی است که ضرورت فراوانی برای اداره کشور ها دارد، این دو ماده شیمیایی در ایران به به مقدار زیادی وجود دارند به همین علت ایران به عنوان یکی از کشور هایی محسوب می گردد که دارا بالا ترین میزان نفت و گاز است.

بخش های مختلف صنعت نفت و گاز:

صنعت نفت دارا بخش های متعددی از جمله استخراج، پالایش، انتقال، خطوط لوله، اکتشاف و … می باشد که هر کدام از آن ها بر اساس اصول خاصی ساخته می شوند و در ساخت تمامی آن ها از پیچ و مهره استفاده می گردد، پیچ و مهره های مخصوص که برای این صنعت به طور اختصاصی تولید می شوند و از استاندارد و کیفیت های بالایی بهره مندند و به نام پیچ و مهره های صنعت نفت و گاز معرفی می شوند.

پیچ و مهره های مخصوص صنعت نفت:

پر کاربرد ترین پیچ و مهره های صنعت نفت استاد بولت با استاندارد A193، گرید های B8_ B7M _ B7 _ L7 و ..‌. می باشد که از آن ها در تجهیزات مربوط به صنعت نفت نظیر لوله، اتصالات، پالایشگاه ها و شیرآلات بهره می گیرند. برای آن که پیچ و مهره های صنعت نفت عمر بیشتری کنند آن ها را مجهز به پوشش های می نمایند تا پیچ و مهره در برابر عوامل محیطی مثل آب و هوا، آب دریا، گرد و خاک، زنگ زدگی، اسید خوردگی، سرما و گرما ایمن شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.