فروش پیچ و مهره یو بولت

فروش پیچ و مهره یو بولت

یو بولت ها پیچ و مهره های پر کاربرد در صنایع بی شماری به حساب می آیند از این رو آمار فروش آن ها همیشه بالا است. در صنایعی مثل نفت، گاز، پتروشیمی، سد سازی، پل سازی، الکترونیک، ساختمان، وسائل حمل و نقل، ماشین سازی، لوازم خانگی، چوب، مبلمان سازی، کابینت سازی و … از پیچ و مهره ها به وفور بهره گرفته می شود، هیچ صنعتی را نمی توان یافت که در آن ها رد و پای از پیچ و مهره وجود نداشته باشد. سالیانه میلیون ها پیچ و مهره در صنایع گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد بنابراین باید پیچ و مهره های تولید شود که به خوبی به نیاز های صنایع گوناگون جواب دهد. این موضوع سبب شده تنوع پیچ و مهره ها غیر قابل شمارش باشد.

نمونه های مختلف پیچ و مهره:

در میان انواع پیچ و مهره ها برخی از آن ها برای استفاده تخصصی ساخته شده اند و صرفا قابلیت بهره گیری در این صنایع را دارند صنایعی نظیر نفت، گاز و پتروشیمی در این دسته قرار دارند و نمونه های خاص پیچ و مهره برای آن ها ساخته می شود. پیچ و مهره های تخصصی ویژگی های بالا تری نسبت به پیچ و مهره های معمولی دارند. یکی از نمونه های پر مصرف پیچ و مهره در صنایع گوناگون یو بولت ها هستند که به خاطر ویژگی های مثبتی که دارند از آن ها استقبال خوبی شده است.

پیچ و مهره یو بولت:

پیچ و مهره های یو بولت دارا شکل نیم دایره هستند و مشابه پیچ های دنده ای می باشند. این پیچ ها به شکل تکی قابلیت استفاده ندارند و همواره با سایر پیچ ها مورد استفاده قرار می گیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.