قیمت انواع پیچ و مهره انکر بولت

قیمت انواع پیچ و مهره انکر بولت

انواع پیچ و مهره انکر بولت که توسط این مجموعه با کیفیتی عالی، از جنس های مرغوب و طی اصول استاندارد ساخته شده اند با قیمت مناسب به فروش مشتریان می رسد. پیچ و مهره انکربولت کاربرد فراوانی در میان انواع پیچ و مهره داشته و کاربرد بالایی در میان صدها پیچ دارد. همان طور که خود نیز می دانید پیچ و مهره مکمل هم بوده و همان گونه که پیچ سبب ایستایی یک سازه می گردد مهره نیز سبب ایستادگی پیچ و ثابت ماندن آن است.

انواع پیچ و مهره و کاربرد آن:

پیچ انواع متفاوتی چون ماشینی، چوب- خودکار، نوک بر، نوک مته ای، فلزی، شش گوش، پیچ لگ ، پیچ انکر بولت و … دارد که همه این ها کاربرد های متعددی در یک صنعت و ساخت یک وسیله خاص را دارا می باشند. به طور مثال انکربولت برای اتصال سازه ها و صفحات مختلف به بتن کاربرد داشته و از این رو باید جنس محکم و مستحکمی داشته باشند. انکر بولت نیز خود از شکل های متنوعی داشته که نوع معمول و پر کاربرد آن مفتول L مانند می باشد. انکربولت ها کاربرد گسترده ای در صنعت های مختلف چون پل سازی، ساخت نیروگاه، صنعت ساختمان و … داشته و همواره مورد توجه سازندگان می باشد.

قیمت انواع آن در بازار چگونه است؟

با گسترش تولید کنندگان در هر زمینه ای و زیاد شدن دست تولید محصولات گسترش یافته و اجناس با کیفیت ها و مارک های مختلف از تولیدی های متفاوت به بازارهای فروش عرضه می گردند. این مجموعه با تولید انواع پیچ و مهره با کیفیت از جنس های مرغوب موفق به جلب اعتماد مردم شده است. اکنون نیز می توانید با تماس با کارشناسان مجرب ما نسبت به دریافت فاکتور قیمت اقدام کرده و در صورت تمایلنسبت به خرید اقدام فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.