قیمت انواع پیچ و مهره واشر

قیمت انواع پیچ و مهره واشر

آیا می دانستید با مراجعه به سایت شرکت می توانید لیست قیمت تمامی محصولات چون پیچ، مهره، واشر و … را مشاهده نمایید؟
پیچ و مهره از ابزارهای مورد نیاز در هر صنعت کوچک و بزرگی می باشند و با نگاه به هر وسیله ای می توان حضور پیچ و مهره را در آن حس کرد که سبب بست داده شدن قطعات به یکدیگر شده اند.

مرکز تولید و فروش:

این مجموعه از شرکت های برتر در زمینه تولید انواع پیچ و مهره بوده و همواره آن ها را از جنس هایی مطلوب و با کیفیتی عالی از لحاظ فنی و کیفی تولید می نماید تا بتواند رضایت مشتری را جلب کرده و از همین طریق فروش خود را گسترده تر کند. این مجموعه علاوه بر توزیع محصولات خود در فروشگاه های سراسر کشور آن ها را از طریق اینترنتی نیز به فروش می رساند، بدین صورت که شما می توانید با مراجعه به سایت شرکت و مشاهده محصولات و لیست قیمت آن ها در صورت تمایل تنها با یکی تماس تلفنی آن را سفارش داده و درب منزل تحویلی بگیرید.

جنس انواع پیچ و مهره:

پیچ و مهره و همچنین واشر می توانند از جنس های مختلفی چون آهن، فولاد، استیل، تیتانیوم، آلومینیوم و … تولید شوند که تمامی این ها بسته به نوع کاربرد آن ها دارد. به طور مثال پیچ و مهره هایی که برای بست دادن قطعات سنگین در صنعت های مهم به کار برده می شوند و کار آن ها حساس می باشد باید جنس های برتری چون استیل و تیتانیوم داشته باشند و ما بقی را معمولا از جنس فولاد می سازند. واشر نیز در انواع پلاستیکی و فلزی تولید می شود که جنس آن نیز وابسته به حیطه کاری و محیط مورد استفاده آن وابسته می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.