قیمت انواع پیچ و مهره گاز و پتروشیمی

قیمت انواع پیچ و مهره گاز و پتروشیمی

انواع پیچ و مهره گاز و پتروشیمی به دلیل تخصصی تر بودن و به کار بردن مواد اولیه بهتردارای قیمت های بالاتری نسبت به سایرین می باشند. صنعت گاز و پتروشیمی جزو صنایع مهم کشوری هستند که همواره برای چرخیدن چرخ آن نیازمند افراد، ابزار و وسایل گوناگونی هستیم.

پیچ و مهره:

پیچ استوانه ای است که سرتاسر آن پر از شیارهای مارپیچی شکل می باشد، که این شیارها بسته به نوع کاربرد پیچ دارای انواع عمیق تر و یا سطحی تر می باشند. پیچ ها معمولا از لحاظ های متفاوتی چون شکل ظاهری، جنس ساخته شده قطر، طول، نوع کله، نوع دنده و … با هم متفاوت می باشند که همه این ها بسته به نوع کاربرد آن و میزان باری که باید متحمل شوند دارد. پیچ و مهره های تخصصی تر معمولا دارای شیارهای عمیق تر و مهره هایی با قدرت بالاتر جهت نگهداری هر وسیله و قطعه ای می باشند اما انواع ساده آن دارای شیارهای ساده تری بوده و آن میزان از مقاومت در آن ها یافت نمی شود.

قیمت انواع پیچ و مهره تخصصی:

پیچ و مهره هایی که در صنعت هایی چون گاز و پتروشیمی مورد استفاده قرار می گیرند معمولا برای ساختشان علاوه بر زمان طولانی تر، دقت و مواد بهتری اعمال شده است از این رو این اقسام از پیچ و مهره دارای قیمت بیشتری نسبت به سایرین می باشد. لیست قیمت انواع پیچ و مهره مورد نیاز در صنایع ذکر شده در سایت موجود بوده و می توانید پس از مشاهده نسبت به سفارش از طریق شماره های ذیل اقدام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.