قیمت انواع پیچ و مهره گالوانیزه سرد

انواع پیچ و مهره گالوانیزه سرد با آبکاری کاملا تخصصی و قیمت مناسب توسط این مجموعه در جنس های مختلف معامله می گردد.
شاید با شنیدن نام پیچ و مهره تنها به یاد شکل بست دهنده ای ساده بیافتید که بازها در خانه خود دیده اید، اما در واقع این محصول دارای شکل های مختلفی بوده که در کارهای متفاوتی نیز استفاده می گردد.
پیچ و مهره گالوانیزه سرد:
پیچ و مهره های گالوانیزه سرد و گرم دو پروسه جدا را جهت آبکاری طی می نمایند و خواص فیزیکی و شیمیایی آن ها در محیط های مختلف متفاوت با هم می باشد.
به طور مثال هر دو این پیچ ها خاصیت متفاوتی را در برابر حرارت، زنگ زدگی، سایش و … از خود نشان می دهند.
این فرآیند در واقع یک نوع آبکاری بر روی فلز از جنس روی با خلوص بالای 92 درصد می باشد، معمولا فرآیند گالوانیزه سرد را اسپری کردن نیز می گویند زیرا این گالوانیزه به شکل یک رنگ بر روی پیچ و مهره قرار گرفته و سبب محافظت آن در برابر بسیاری از عوامل می گردد.
بازار فروش و قیمت:
مسلما با وجود تمامی مواردی که ذکر شده قیمت اسن پیچ و مهره ها به دلیل عملیات های طی شده جهت افزایش مقاومت نسبت به سایرین گران تر بوده و باید بهای بیشتری را جهت ساخت سازه ای با مقاومت پرداخت.
این مجموعه بزرگ ترین تولید کننده انواع پیچ و مهره گالوانیزه سرد بوده و آن ها را با قیمتی مناسب تر به دلیل رقابت با سایر مجموعه به صورت عمده و خرده به فروش مشتریان خود می رساند.
جهت خرید می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر اقدام نمایید.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

ایمیل شما تحت هیچ شرایطی در اختیار کسی قرار داده نمیشود.از این بابت خیالتان راحت باشد.

مقالات

مرکز خرید انواع پیچ و مهره گالوانیزه گرم

9/آبان/1396 پیشتاز بولت

انواع پیچ و مهره به دو نوع گالوانیزه گرم و سرد تقسیم بندی می شوند که قیمت هر کدام از آن ها در این مرکز خرید اگر به صورت عمده خریداری شود بسیار مناسب محاسبه می گردد. پیچ‌ و مهره ها مقاومت خوبی دارند اما برای آن که ماندگاری و استقامت آن ها را افزایش […]

ادامه ی مطلب

لیست قیمت انواع پیچ و مهره گالوانیزه

23/مهر/1396 پیشتاز بولت

انواع پیچ و مهره های گالوانیزه سرد و گرم در این مرکز فروش چنانچه به شکل عمده خریداری شوند دارا بها های ایده آلی در لیست های قیمت هستند. زمانی که از پیچ و مهره های گالوانیزه نام برده می شود باید مشخص کنیم که نوع سرد هستند یا از نوع گرم می باشند. این […]

ادامه ی مطلب