قیمت انواع پیچ و مهره گالوانیزه سرد

قیمت انواع پیچ و مهره گالوانیزه سرد

انواع پیچ و مهره گالوانیزه سرد با آبکاری کاملا تخصصی و قیمت مناسب توسط این مجموعه در جنس های مختلف معامله می گردد. شاید با شنیدن نام پیچ و مهره تنها به یاد شکل بست دهنده ای ساده بیافتید که بازها در خانه خود دیده اید، اما در واقع این محصول دارای شکل های مختلفی بوده که در کارهای متفاوتی نیز استفاده می گردد.

پیچ و مهره گالوانیزه سرد:

پیچ و مهره های گالوانیزه سرد و گرم دو پروسه جدا را جهت آبکاری طی می نمایند و خواص فیزیکی و شیمیایی آن ها در محیط های مختلف متفاوت با هم می باشد. به طور مثال هر دو این پیچ ها خاصیت متفاوتی را در برابر حرارت، زنگ زدگی، سایش و … از خود نشان می دهند. این فرآیند در واقع یک نوع آبکاری بر روی فلز از جنس روی با خلوص بالای 92 درصد می باشد، معمولا فرآیند گالوانیزه سرد را اسپری کردن نیز می گویند زیرا این گالوانیزه به شکل یک رنگ بر روی پیچ و مهره قرار گرفته و سبب محافظت آن در برابر بسیاری از عوامل می گردد.

بازار فروش و قیمت:

مسلما با وجود تمامی مواردی که ذکر شده قیمت اسن پیچ و مهره ها به دلیل عملیات های طی شده جهت افزایش مقاومت نسبت به سایرین گران تر بوده و باید بهای بیشتری را جهت ساخت سازه ای با مقاومت پرداخت. این مجموعه بزرگ ترین تولید کننده انواع پیچ و مهره گالوانیزه سرد بوده و آن ها را با قیمتی مناسب تر به دلیل رقابت با سایر مجموعه به صورت عمده و خرده به فروش مشتریان خود می رساند. جهت خرید می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر اقدام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.