قیمت خرید پیچ و مهره صنعت پتروشیمی

قیمت خرید پیچ و مهره صنعت پتروشیمی

قیمت خرید پیچقیمت خرید پیچ و مهره صنعت پتروشیمی در صورت خرید در حجم بالا با قیمت مناسب تری به نسبت خرید به شکل جزیی انجام می شود و به همین دلیل خرید عمده با استقبال بالاتری رو به رو شده است. پیچ و مهره در صنعت نفت و گاز و پتروشیمی از کاربرد فراوانی برخوردار می باشد که با نام پیچ و مهره های شرکت نفتی شناخته شده اند. انواع پیچ و مهره در تجهیزات خطوط لوله و شیرآلات و لوله و اتصالات سر چاهی مورد استفاده میشود. بی شک پر استفاده ترین پیچ های این صنعت انواع استاد بولت ها هستند که در خطوط لوله انتقال نفت و گاز استفاده می شوند. بنابراین به عبارتی می توان گفت پیچ و مهره از ابزار مهم و پرکاربرد هستند که در صنایع مهم و حساس نیز نقش های تعیین کننده ای بازی می کنند.

تولید انواع پیچ و مهره در ایران:

این روزها ایران یکی از تولید کنندگان نام آشنای انواع ابزار آلات مانند پیچ و مهره می باشد که شهرت تولیدات ایرانی به بسیاری از کشورهای دیگر نیز کشیده شده است. این روزها بخش اصلی بازار فروش ابزار آلات با کالاهای ملی اداره می شود که نشان از کیفیت بالای تولیدات ایرانی دارد.

صادرات پیچ و مهره صنعت پتروشیمی ایرانی:

پیچ و مهره صنعت پتروشیمی در کشور ایران با استاندارد بالا تولید می شود که تولید این محصولات هم سطح استاندارد های جهانی سبب شده است کشور های زیادی این روز ها خواهان و متقاضی تولیدات ایرانی باشند و به همین دلیل ایرانیان در حال حاضر در تعامل با بیش از 20 کشور می باشند.
و مهره صنعت پتروشیمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.