قیمت خرید پیچ و مهره یو بولت

قیمت خرید پیچ و مهره یو بولت

پیچ و مهره های یو بولت نمونه خاصی از این ابزارآلات محسوب می گردند این محصول را توانایی دارید در این مجموعه با قیمت های مطلوب خرید کنید. بهره گیری از پیچ و مهره در تمامی صنایع انجام می گیرد هیچ صنعتی وجود ندارد که از این ابزار بهره نگیرند، در مقابل اتصال دهنده های مثل چسب های مختلف، میخ، بست و … پیچ و مهره ها قابلیت های بهتری دارا هستند و به خاطر استفاده گسترده ای که از آن ها می شود متناسب با هر صنعتی نوع خاصی از پیچ و مهره را طراحی می کنند به همین علت دامنه تنوع این ابزار بسیار وسیع است. اگر بخواهیم در مورد تاریخچه ورود پیچ و مهره ها به ایران صحبت کنیم باید بگوییم که نزدیک به یک قرن می باشد که پیچ و مهره ها وارد ایران شده اند.

تاریخچه تولید پیچ و مهره ها:

اولین بار پیچ های با جنس چوبی در منطقه مدیترانه ای طراحی گردیدند که از آن ها در صنایعی مثل روغن گیری و شراب سازی استفاده می کردند. بعد از آن که کاربرد پیچ و مهره ها مشخص گردید انواع گوناگون این ابزارآلات در جنس ها و مدل های مختلف ساخته شد، زمانی که پیچ و مهره ها وارد ایران شدند در ابتدا به صورت پرسی و پرچ بودند و کیفیت آن ها قابل قیاس با پیچ و مهره های امروزی نبود. با پیشرفت فناوری و ورود تجهیزات ساخت پیچ و مهره های با کیفیت در ایران وارد دوره جدیدی شد.

پیچ و مهره یو بولت:

همانطور که آگاهی دارید پیچ و مهره ها انواع گوناگونی دارند که یکی از نمونه های پر کاربرد و اصلی آن یو بولت ها هستند که همان گونه که از نام آن ها پیدا است دارا شکل نظیر U می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.