قیمت خرید پیچ و مهره

قیمت خرید پیچ و مهره

پیچ و مهره های گاز و پتروشیمی دارا طراحی خاصی هستند از این رو نسبت به سایر مدل های این ابزار آلات قیمت های خرید بالا تری دارند. پتروشیمی وابسته به نفت است به همین خاطر از این دو صنعت به عنوان صنایع مکمل می شود نام برد، پتروشیمی برای اقتصاد کشور اهمیت زیادی دارد زیرا از طریق آن نیاز کارخانجات و کارگاه های بسیاری به مواد اولیه تامین می گردد و در نتیجه می توان از طریق آن به اقتصاد کشور کمک فراوانی کرد. پیچ و مهره های خاصی در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی مورد استفاده قرار می گیرد زیرا این صنایع اهمیت والایی دارند بنابراین باید به شکل مخصوصی طراحی شوند.

پیچ و مهره گاز و پتروشیمی:

به دلیل استقرار صنایع نفت، گاز و پتروشیمی در مناطق جنوبی کشورمان باید از پیچ و مهره هایی استفاده کرد که در برابر این شرایط اقلیمی خاص توان بالایی داشته باشند تا بدین شکل در برابر رطوبت، خوردگی های اسیدی، گرما، سرما، آب دریا، امواج، باران، برف و … دچار خرابی و زنگ زدگی نشوند. در این صنایع از گرید ها بهره بسیاری می گیرند، استاد بولت ها نیز در صنایع پتروشیمی، گاز و نفت دارا دامنه وسیع مصرف هستند. پیچ و مهره های که در این صنایع مورد استفاده قرار می گیرند نسبت به سایر مهره های شش گوش ضخامت و ارتفاع بیشتری دارند و دارا پوششی با مقاومت بالا هستند‌.

قیمت خرید پیچ و مهره:

پیچ و مهره ها بر اساس موارد استفاده، جنس، پوشش، کمیابی و … دارا قیمت های مختلف می باشند که در این مجموعه بهای تهیه ارقام مختلف پیچ و مهره مطلوب و بسیار به صرفه تر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.