قیمت صادرات پیچ و مهره یوبولت

قیمت صادرات پیچ و مهره یوبولت

قیمت صادرات پیچ و مهره یوبولت بسته به گرید و استاندارد پیچ و مهره تغییرات جزیی خواهد داشت که این تغییرات در سایت های فروش با جزییات درج می گردد. پیچ و مهره به عنوان یکی از ابزار پرکاربرد در حیطه های مختلف می باشد که طیف گسترده ای وظایف را در برمی گردد. یوبولت، رول بولت، انکربولت و … انواعی از پیچ و مهره ها می باشند که هر کدام وظایف جدگانه ای را در بر می گیرند.

پیچ و مهره های یوبولت:

در دنیای پیچ و مهره ها هر دسته از انواع پیچ و مهره زیر مجموعه ای از انواع گرید ها و استاندارد ها را در برمی گیرند که این موضوع در مورد پیچ و مهره های یوبولت نیز صادق است. یوبولت به گونه ای از پیچ و مهره ها گفته می شود که ظاهر آنها با تصوری که از پیچ و مهره های عادی داریم تفاوت دارد و این نوع پیچ و مهره ساختاری نیم دایره ای شکل دارا است که از این جهت از دیگر انواع پیچ و مهره به راحتی قابل تشخص می باشد. بخش دندانه ای یوبولت قسمتی از طرفین نیم دایره می باشد که سبب می شود این نوع پیچ و مهره در همکاری با دیگر ابزارات کاربرد داشته باشد و هیچوقت به تنهایی به کار نمی رود.

صادرات پیچ و مهره های یوبولت:

ایران به عنوان یکی از تولید کنندگان برتر انواع ابزار می باشد و این روزها ابزار آلات ایرانی به راحتی قابل مقایسه با ابزار آلات خارجی است و به همین دلیل محصولات ایرانی در بازار های صادراتی تقاضا دارند و انواعی از پیچ و مهره ها از جمله یوبولت در بخش صادراتی بین ایران و کشور های زیادی در تعامل می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.