قیمت فروش انواع پیچ و مهره

قیمت فروش انواع پیچ و مهره

قیمت فروش انواع پیچ و مهره تولیدی این مجموعه در سایت مربوطه درج شده است و شما می توانید پس از آگاهی از لیست بهای فروش با شماره های ذیل جهت خرید تماس حاصل فرمایید. پیچ و مهره در طرح ها و شکل های مختلف تولید شده و هر نوعی از آن کاربرد ویژه ای را در شرایط خاص خواهد داشت.

انواع پیچ و مهره و کاربرد و جنس آن:

پیچ و مهره دارای شکل های متفاوت و نوع های گوناگونی چون شش گوش، چوب تخته، انکر بولت، یو بولت، آلنی، سر مته ای، استوانه ای و… بوده که هر کدام در صنعتی مختلف و کاربرد متفاوتی دارند. تاریخچه ساخت پیچ و مهره در ایران به یک قرن پیش باز گشته و سالیان درازی است که بشر از پیچ و مهره در ساخت ساز های خود استفاده می کند . پیچ و مهره کاربردی متفاوت در بست دادن ابزار آلات به هم نسبت به چسب، پرچ و دیگر روش های گوناگون داشته و از جنس های مختلفی چون آهن، استیل، آلومینیوم، تیتانیوم و …. ساخته می شود که هر کدام مقاومت مخصوص به خود را داشته و در شرایط محیطی خاصی مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت و شرایط فروش:

این مجموعه انواع پیچ و مهره را با کاربرد ها و جنس های مختلف تولید کرده و پس از اطمینان از کیفیت آن به طور عمده و خرده به فروش می رساند. قیمت انواع آن در سایت به صورت لیست شده موجود بوده و شما می توانید پس از مشاهده لیست قیمت ها و آگاهی از شرایط فروش در صورت تمایل نسبت به خرید اقدام فرمایید. شرایط فروش به مدت چند ماه استثنایی بوده و می توانید آن را از طریق درگاه های اینترنتی تهیه کرده و با پرداخت الکترونیکی درب مغازه تحویل بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.