قیمت واردات انواع پیچ و مهره صنعت نفت

قیمت واردات انواع پیچ و مهره صنعت نفت

تولید انبوه انواع پیچ و مهره صنعت نفت با کیفیت که از قیمت های بسیار خوبی نیز بهره مندند موجب شده صادرات این محصول نیز افزایش پیدا کند. پیچ و مهره های که در صنعت نفت مورد استفاده قرار می گیرند به شکل خاص و تخصصی برای این صنعت طراحی و سپس تولید می شوند از این رو با نام پیچ و مهره های نفتی معروف اند. به دلیل آن که صنعت نفت اهمیت فراوانی برای تمامی کشور ها دارد سعی می شود در ساخت سازه ها، سیستم ها، خطوط انتقال، لوله ها و … از پیچ و مهره، سایر ابزار آلات و مصالحی استفاده شود که کیفیت آن ها بی عیب و نقص باشد و در برابر خرابی مقاومت بسیار خوبی از خود نشان بدهند.

پیچ و مهره صنعت نفت:

پیچ و مهره های مورد نیاز صنعت نفت تا چند دهه پیش در داخل ایران تولید نمی شدند و نیاز به این ابزار از طریق واردات آن ها از سوی کشور های مطرحی که پیچ و مهره ها را تولید می کردند تامین می شد، اما امروزه خوشبختانه دانش و دستگاه های مورد احتیاج برای ساخت پیچ و مهره های صنعت نفت در کشورمان به حد مطلوبی رسیده است که تولید پیچ و مهره های با کیفیت که دارا استاندارد های بین المللی هستند نشان دهنده این موضوع می باشد که کشورمان در زمینه تولید پیچ و مهره های صنعت نفتی توانسته به موفقیت های فراوانی کسب کند.

انواع پیچ و مهره های صنعت نفت:

یکی از انواع پیچ و مهره های پر مصرف در صنعت نفت استاد بولت ها هستند که در ساخت تجهیزات پالایشگاهی بسیار کاربرد دارند، نمونه های گوناگونی از استاد بولت که در صنعت نفت مورد استفاده قرار می گیرند عبارتند از B7_ L7_ B8M_ BM7 و … که نقش مهمی را در ساخت خطوط لوله، شیرآلات و تجهیزات سر چاهی صنعت نفت بازی می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.