قیمت واردات پیچ و مهره صنعت پتروشیمی

قیمت واردات پیچ و مهره صنعت پتروشیمی

برخی از پیچ و مهره های صنعت پتروشیمی که در کشور تولید نمی شوند از طریق واردات تامین می گردند که قیمت آن ها کمی بالا است. صنایع بسیاری هستند که به صنعت نفت وابسته می باشند یکی از مهم ترین این صنایع، صنعت پتروشیمی است. اگر بخواهیم در جمله ای کوتاه صنعت پتروشیمی را تعریف کنیم باید بگوییم که پتروشیمی بخشی از صنایع شیمیایی می باشد که فرآورده های شیمیایی را از مواد خام حاصل از نفت یا گاز طبیعی تولید می کند.

صنعت پتروشیمی:

در دنیای امروزی صنعت پتروشیمی در اقتصاد تمامی کشور ها نقش مهمی را بازی می کند، با کمک این صنعت مواد اولیه کارخانجات بسیاری مثل ساخت وسائل نقلیه، انواع اتومبیل ها، مواد دارویی، مواد پلاستیکی و … تامین می گردد و در نتیجه چرخ اقتصادی کشور با کمک صنعت پتروشیمی به خوبی می چرخد. ایران به سبب آن که دارا ذخایر عظیم نفت و گاز است توانسته در صنعت پتروشیمی جایگاه خوبی را به دست آورد. در صنعت پتروشیمی سازه های غول آسای بسیاری وجود دارد که در ساخت آن ها باید از نوع خاصی از پیچ و مهره ها بهره گرفت که به شکل تخصصی برای این صنعت طراحی شده اند.

پیچ و مهره های صنعت پتروشیمی:

گاهی پیش می آید که براساس دلایل مختلفی تولید برخی از نمونه های پیچ و مهره های صنعت پتروشیمی با مشکل مواجه می شود به همین خاطر برای رفع نیاز به این پیچ و مهره ها اقدام به واردات آن ها می گردد. پیچ و مهره های صنعت پتروشیمی که وارداتی هستند کمی گران قیمت تر از نوع داخلی این پیچ و مهره ها می باشند اما کیفیت خوبی دارند و مناسب نیاز این صنعت هستند‌.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.