قیمت پیچ و مهره نفت و پتروشیمی

قیمت پیچ و مهره نفت و پتروشیمی

بعضی از نمونه های خاص پیچ و مهره های مخصوص نفت و پتروشیمی براساس فراوانی و کمیاب بودن دارا قیمت های مختلف هستند. پیچ و مهره های که در صنایع نفت و پتروشیمی استفاده می گردند از کیفیت های بسیار درجه یکی بهره مند هستند زیرا اهمیت این صنایع ایجاب می کند از ابزار هایی در ساخت سازه های مربوط به آن ها استفاده کرد که در مرغوبیت آن ها عیب و ایرادی قابل تصور نباشد، بنابراین پیچ و مهره های نفت و پتروشیمی به شکل ویژه ای با بهره گیری از فلز های خاصی ساخته می شوند تا بدین شکل کیفیت آن ها افزایش پیدا کند.

جنس پیچ و مهره های نفت و پتروشیمی:

جنس پیچ و مهره های که در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی مورد استفاده قرار می گیرند قابل مقایسه با پیچ و مهره های معمولی نمی باشد زیرا از جنس های بسیار مرغوبی مثل فولاد، تیتانیوم، آهن، استیل و … ساخته می شوند که هر کدام از این فلز ها براساس خاصیت های که دارند در ساخت نوع خاصی از پیچ و مهره مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین درصد آلیاژ پیچ و مهره های نفت و پتروشیمی با پیچ و مهره های معمولی متفاوت است چون که باید استحکام بالایی داشته باشند و مقاومت خوبی در برابر فشار و عوامل محیطی از خود نشان بدهند.

قیمت خرید پیچ و مهره ها:

پیچ و مهره ها براساس معیار های خاصی قیمت گذاری می شوند اما به طور کلی پیچ و مهره های که مخصوص صنعت نفت، گاز و پتروشیمی تولید می گردند به خاطر جنس مرغوب فلزاتی که در ساخت پیچ و مهره ها از آن ها استفاده شده است دارا قیمت خرید بالا تری هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.