لیست قیمت انواع پیچ و مهره رول بولت

لیست قیمت انواع پیچ و مهره رول بولت

انواع پیچ و مهره های رول بولت در این مجموعه، در صورت خرید به شکل عمده از لیست های قیمت بسیار استثنایی بهره مندند. پیچ و مهره ها در مقایسه با اتصال دهنده های مثل چسب، جوش، میخ و بست از امتیازات و مزایا بیشتری بهره مندند به همین خاطر استفاده از آن ها نسبت به سایر اتصال دهنده ها بیشتر است. یکی از بهترین این مزیت ها قابلیت تعویض پیچ و مهره ها به شکلی ساده می باشد، همچنین به خاطر طراحی خاص پیچ و مهره ها که برای هر صنعتی به شکل ویژه ای تولید می گردند به راحتی قابل نصب هستند و دردسری ندارند.

انواع پیچ و مهره:

نمونه های مختلفی از پیچ و مهره وجود دارد که همانطور که در بالا بیان شد بر اساس استفاده ای که از آن ها می شود برای همان منظور ساخته می شوند، امروزه با افزایش صنایع تنوع پیچ و مهره ها نیز افزایش پیدا کرده است و این ابزار آلات در گرید ها و استاندارد های مختلف مورد تولید قرار می گیرند. یکی از انواع پر کاربرد پیچ و مهره ها نوع رول بولت است.

پیچ و مهره رول بولت:

رولت بولت ها اغلب از آهن ساخته می شوند، دارا یک پیچ به شکل سر مخروطی هستند و یک عدد لوله استوانه ای چاک دار و مهره یا واشر می باشند. اندازه این نمونه از پیچ و مهره طبق عمق کار محاسبه می گردد، از رول بولت ها اکثرا در پروژه های عمرانی بهره گرفته می شود. اگر خواهان تهیه انواع پیچ و مهره های علی الخصوص انکر بولت هستید می توانید از طریق شماره های ذیل با کارشناسان ما ارتباط برقرار نمایید تا شما عزیزان را در این زمینه یاری نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.