لیست قیمت انواع پیچ و مهره گالوانیزه

انواع پیچ و مهره های گالوانیزه سرد و گرم در این مرکز فروش چنانچه به شکل عمده خریداری شوند دارا بها های ایده آلی در لیست های قیمت هستند.
زمانی که از پیچ و مهره های گالوانیزه نام برده می شود باید مشخص کنیم که نوع سرد هستند یا از نوع گرم می باشند. این دو با یکدیگر تفاوت های بسیار زیادی دارند و هر کدام از آن ها دارا کارایی جداگانه و خاصی می باشند. هدف از گالوانیزه نمودن پیچ و مهره ها افزایش دوام و مقاومت آن ها در برابر عوامل محیطی، اسیدی و سایر شرایط دیگر است.
پیچ و مهره های گالوانیزه:
پیچ و مهره های که قرار است گالوانیزه گرم شوند باید در این فرایند چندین مرحله را پشت سر بگذارند، اولین مرحله عملیات آماده سازی سطحی آن ها می باشد که قسمت بسیار مهمی است، در دومین مرحله آن ها را گالوانیزه می کنند و سومین مرحله که قسمت پایانی این فرایند است به بازرسی و بررسی کیفیت کار می پردازند. پیچ و مهره ها در پروسه گالوانیزه سرد نیز باید چنین پروسه مشابهی را پشت سر بگذرانند.
یک مزیت گالوانیزه سرد پیچ و مهره ها:
یکی از مزایای پیچ و مهره های گالوانیزه سرد نسبت به پیچ و مهره های گالوانیزه گرم این می باشد که هیچ افتی در تنسایل و سختی پیچ و مهره های که گالوانیزه سرد شده اند مشاهده نمی گردد که این مسئله خوبی می باشد و باعث مزیت گالوانیزه سرد نسبت به نوع گرم این پروسه شده است. پیچ و مهره های که گالوانیزه سرد می گردند باید استاندارد آن ها مطابق استاندارد ASTM A780 باشد.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

ایمیل شما تحت هیچ شرایطی در اختیار کسی قرار داده نمیشود.از این بابت خیالتان راحت باشد.

مقالات

مرکز خرید انواع پیچ و مهره گالوانیزه گرم

9/آبان/1396 پیشتاز بولت

انواع پیچ و مهره به دو نوع گالوانیزه گرم و سرد تقسیم بندی می شوند که قیمت هر کدام از آن ها در این مرکز خرید اگر به صورت عمده خریداری شود بسیار مناسب محاسبه می گردد. پیچ‌ و مهره ها مقاومت خوبی دارند اما برای آن که ماندگاری و استقامت آن ها را افزایش […]

ادامه ی مطلب

قیمت انواع پیچ و مهره گالوانیزه سرد

26/مهر/1396 پیشتاز بولت

انواع پیچ و مهره گالوانیزه سرد با آبکاری کاملا تخصصی و قیمت مناسب توسط این مجموعه در جنس های مختلف معامله می گردد. شاید با شنیدن نام پیچ و مهره تنها به یاد شکل بست دهنده ای ساده بیافتید که بازها در خانه خود دیده اید، اما در واقع این محصول دارای شکل های مختلفی […]

ادامه ی مطلب