مرکز خرید انواع رول بولت 8

مرکز خرید انواع رول بولت 8

انواع پیچ و مهره و رول بولت های 8 را می توانید در این مرکز خرید با قیمت های مقرون به صرفه تری تهیه کنید زیرا به صورت عمده عرضه می شوند. پیچ و مهره های ساده دیروز جای خود را به پیچ و مهره های پیشرفته امروزی بخشیده اند، این اتصال دهنده ها به صورت حرفه ای تولید می گردند و مقاومت بسیار بالایی دارند در مقایسه با سایر اتصال دهنده های دیگر، این پیچ و مهره ها هستند که برتری دارند زیرا بهره گیری از آن ها در اتصال برای هر وسیله ای، قطعه ای، سازه ای و … موجب می گردد استحکام خوبی به آن ها بخشیده شود. یکی از نمونه های پیشرفته پیچ و مهره، رول بولت ها هستند که اولین بار توسط شرکت هیلتی به بازار مصرف ارائه گشته اند.

در مورد رول بولت:

رول بولت ها با بهره گیری از فلزات سخت و محکمی نظیر فولاد و آهن ساخته می شوند و متشکل از یک عدد پیچ، یک عدد لوله استوانه ای، یک عدد مهره و یک عدد واشر می باشند. عمده کاربرد رول بولت ها برای متصل نمودن وسیله های فلزی به سطوح بتنی است، همچنین از آن ها برای اتصال تابلو های مختلف نظیر راهنمایی رانندگی بر روی زمین نیز استفاده می کنند. از رول بولت ها در صنایع حمل و نقل و صنایع برق نیز بهره های فراوانی می گیرند.

اندازه های رول بولت:

رول بولت ها در اندازه های گوناگونی ساخته می شوند این موضوع به خاطر آن است که بتوانند از این نوع پیچ و مهره در عمق های گوناگون استفاده کنند چون ممکن است گاهی به رول بولتی با سایز کوچک برای عمق های کم نیاز باشد و گاهی احتیاج است از رول بولت های اندازه بزرگ بهره گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.