مرکز خرید پیچ و مهره انکربولت

مرکز خرید پیچ و مهره انکربولت

مرکز خرید پیچ و مهره انکربولت برای جلب رضایت مشتریان عزیز از بهترین و مجرب ترین نیروی انسانی فروش استفاده کرده تا ضمن عرضه محصولات با قیمت مناسب در خدمت مردم باشد. پیچ و مهره یکی از ابزار پایه ای و کاربردی می باشد که طیف وظایف گسترده ای را در بر می گیرد. این نوع ابزار محدود به یک نوع نمی شود و خانواده ای بزرگ با انواع متنوعی را در بر می گیرد که هر کدام از وظایف به نوع خاصی از آنها بر می گردد. انواع پیچ و مهره ها با ویژگی هایی که دارند در ساختمان سازی، سازه های عمرانی، تاسیسات انتقالی، سازه های بتنی، صنعت نفت و گاز و پتروشیمی و … مورد استفاده قرار می گیرند.

ویژگی های پیچ و مهره انکر بولت:

انکر بولت نامی است که به گروهی از پیچ و مهره ها اطلاق می شود که از این نوع پیچ و مهره جهت نصب صفحه های فلزی (با ابعاد و ضخامت های مختلف) به سطوح های بتنی مورد استفاده قرار می گیرد و این نوع پیچ و مهره به تحمل بار (کششی، برشی، استاتیکی و دینامکی) مشهور می باشد. لازم به ذکر است که انکربولت ها نیز به خودی خود انواع متفاوتی دارند که در این بین برای انتخاب یک انکر بولت جنس و پوشش آن ها از اهمیت برخوردار است. جنس انکر بولت ها عمدتا فولادی، پلاستیکی، شیمیایی و … می باشد.

تولید انکربولت ها در ایران:

انکر بولت ها مانند بسیاری از دیگر انواع پیچ و مهره در ایران تولید می شوند و با قیمت مناسب و عموما به شکل عمده به فروش می رسند که به همین خاطر خوشبختانه با رضایت مشتریان همراه بوده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.