مرکز خرید پیچ و مهره گاز و پتروشیمی

مرکز خرید پیچ و مهره گاز و پتروشیمی

پیچ و مهره های ویژه ای که در صنایع گاز و پتروشیمی مورد استفاده هستند در این مرکز خرید با بالا ترین کیفیت موجود می باشند. گاز و پتروشیمی صنایع قدرتمند و مهم ایران زمین به شمار می روند، با کمک این صنایع می باشد که کشورمان توانسته از لحاظ سیاسی و اقتصادی به موفقیت های دست پیدا کند، پتروشیمی صنعتی وابسته به نفت است و همانند صنایع نفت و گاز تجهیزات بسیار وسیع و گسترده ای دارد که در ساخت این تجهیزات و پالایشگاه ها از بهترین مصالح و ابزار آلات بهره گرفته شده است. یکی از پر استفاده و کوچک ترین ابزاری که در این صنایع استفاده شده پیچ و مهره ها هستند و به دلیل آن که ویژه این صنایع تولید شده اند با نام پیچ و مهره های نفتی شناخته می شوند.

پیچ و مهره های گاز و پتروشیمی:

در صنایع گاز و پتروشیمی از ارقام مختلف پیچ و مهره استفاده می شود که یکی از رقم های پر کاربرد استاد بولت ها می باشند. استاد بولت ASTM A193 با گرید B7 از نمونه های پر کاربرد پیچ و مهره در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی به شمار می رود. استاد بولت B7 یک مفتول رزوه می باشد که با استفاده از مواد اولیه فولاد MO40 ساخته می گردد. از نمونه های مختلف پیچ و مهره در ساخت تجهیزات، آزمایشگاه ها، تصفیه خانه ها، پالایشگاه ها، لوله ها، خطوط انتقال و … بهره می گیرند.

مرکز خرید انواع پیچ و مهره:

در این مرکز خرید نمونه های گوناگون پیچ و مهره با نازلترین بها ها موجود می باشد که برای سفارش آن ها از طریق راه های ارتباطی ذیل می توانید اقدام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.