مرکز خرید پیچ و مهره صنعت پتروشیمی

مرکز خرید پیچ و مهره صنعت پتروشیمی

مرکز خرید پیچ و مهره صنعت پتروشیمی برای رفاه حال مشتریان و جلب توجه سطح وسیع تری از مشتریان امکان خرید غیر حضوری را برای مشتریان هموار کرده است. پیچ و مهره شاید یکی از کاربردی ترین و پایه ای ترین انواع ابزار آلات باشد که خود نیز می تواند پایه ی ساخت ابزار آلات دیگر نیز قرار بگیرد. برعکس باور عوام که می پندارند این ابزار کاربرد تخصصی ندارد باید گفت که این محصول در بسیاری از صنایع مهم و حیاتی فعالیت های حساس و گسترده ای دارد که با حجم انبوه در آن صنایع استفاده می شود.

پیچ و مهره پتروشیمی:

سه صنعت نفت، گاز و پتروشیمی از صنعت هایی هستند که پیچ و مهره کاربرد و فعالیت گسترده ای در آن ها دارد. انواع مختلفی از پیچ و مهره ها (انکربولت ها، یوبولت ها، رول بولت ها و …) در این صنایع نقش های مختلفی را بازی می کنند که هر کدام از این خانواده ها نیز به نوبه خود انواع متفاوتی از جهت (جنس، نوع آبکاری، سایز، گرید، استاندارد و …) دارد.

نوع فعالیت صنعت پتروشیمی:

صنعت پتروشیمی یکی از صنعت های حیاتی برای هر کشوری است که این بخش فراورده های شیمیایی را از مواد خام حاصل از نفت و گاز طبیعی تولید می کند. در این صنعت ماشین آلات، تاسیسات، سیستم های انتقال، سیستم های تبدیل و … وجود دارد که در هر کدام از این بخش ها انواع مختلفی پیچ و مهره تخصصی به کار رفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.