مرکز فروش انواع رول بولت قالبدار

مرکز فروش انواع رول بولت قالبدار

فروش انواع درجه یک رول بولت های قالبدار در این مرکز موجب افزایش خرید این ابزار گشته است زیرا با قیمت های مناسبی به عرضه می رسد. رول بولت ها نمونه ای از پیچ و مهره ها به حساب می آیند، کارایی این نمونه از این ابزار آلات در صنایع گوناگون فراوان می باشد، بهره گیری از پیچ و مهره در صنعت های مختلف موجب شده ارقام گوناگونی از این اتصال دهنده ساخته و روانه بازار مصرف گردد. در اغلب صنایع شاهد هستیم از پیچ و مهره ها در حجم های انبوهی استفاده می شود، رول بولت نیز همانطور که عنوان کردیم گونه ای از پیچ و مهره ها به شمار می رود که در بخش های صنعتی و ساختمانی به وفور از آن استفاده می کنند.

رول بولت:

رول بولت ها قطعه های فلزی هستند که از یک عدد پیچ اصولاً مخروطی شکل، یک عدد لوله استوانه ای شکل چاک دار، در کنار یک عدد مهره و یک عدد واشر تشکیل شده اند. رول بولت ها در اندازه و ارتفاع های گوناگونی ساخته می شوند که بر اساس نوع و عمق کار از رول بولت در سایز های مختلف بهره می گیرند، این نوع از پیچ و مهره در اندازه 50*5 میلی متر تا یک متر نیز تولید می شوند.

کاربرد رول بولت ها:

رول بولت ها دارا مصارف مختلفی هستند از آن ها برای متصل نمودن اشیا گوناگون بر روی زمین، داخل دیوار یا بتن استفاده می کنند، همچنین با کمک آن ها می شود صفحه ها یا قطعه های فلزی را به سطوح بتنی متصل نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.