مرکز فروش انواع پیچ و مهره نفت و پتروشیمی

مرکز فروش انواع پیچ و مهره نفت و پتروشیمی

انواع پیچ و مهره های مخصوص صنایع نفت و پتروشیمی در این مرکز فروش با کیفیت بسیار عالی در کنار قیمت های استثنایی به عرضه می رسند. زمانی که اهمیت صنایعی بالا باشد باید از ابزار آلات و قطعاتی بهره گرفت که از درجه کیفی ممتازی برخوردار باشد، صنایعی مثل نفت و پتروشیمی که برای اقتصاد کشورمان از اهمیت بسیار فراوانی بهره مندند و اختلال در کار هر کدام از آن ها سبب ایجاد مشکلی عظیم در بخش های مختلف کشور می شود. یکی از ابزار آلات مورد نیاز در این صنایع انواع پیچ و مهره می باشد.

پیچ و مهره چیست؟

مهره قطعه ای فلزی می باشد که به صورت تو خالی تولید می گردد که داخل آن شیار های همگون با پیچ است و پیچ میله فلزی در اندازه و طول های مختلف می باشد که روی آن دارا شیار هایی است تا به کمک این شیار ها پیچ و مهره به خوبی با یکدیگر مچ شوند. جنس پیچ و مهره متناسب با یکدیگر هستند و در صنعت نفت و پتروشیمی اکثرا از نوع فلزی این وسیله بهره می گیرند.

انواع پیچ و مهره در نفت و پتروشیمی:

پیچ و مهره در صنعت نفت و پتروشیمی از کاربرد بسیار وسیعی برخوردارند و اغلب از این دو وسیله فلزی برای اتصال نمودن قطعات به یکدیگر استفاده می شود، بر اساس نیاز از نمونه های مختلف پیچ و مهره بهره می گیرند، به سبب این استفاده گسترده ای که از این ابزار آلات می شود باید از پیچ و مهره های با کیفیت ممتاز بهره گرفت، زیرا استفاده از جنس نامرغوب سبب می شود ایمنی سازه کاهش یابد و بعد ها موجب ضرر های بسیار سنگین گردد.

برای اطلاعات بیشتر از قیمت محصولات با ما در تماس باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.