مرکز فروش عمده انواع پیچ و مهره

مرکز فروش عمده انواع پیچ و مهره

انواع پیچ ها و مهره های مورد نیاز در صنعت را بصورت عمده از مراکز فروش معتبر خریداری نمایید.

استاندارد بودن پیچ و مهره برای استفاده در هر صنعتی بسیار ضروری است ک بدلیل حساسیت مکان های استفاده شده از این محصولات است چرا که بیشترین استفاده از پیچ ها و مهره ها برای اتصال ها است. حال می خواهیم دلایل استفاده از پیچ و مهره به جای جوش و مزیت های آنها نسبت به یکدیگر را بیان نماییم.

قفل و کلیدی که فقط با هم همخوانی داشته باشند باید مخصوص هم باشند و یک کلید فقط می تواند یک قفل به خصوص را باز کند. پیچ و مهره نیز همانند این دو بوده و یک مهره تنها می تواند مکمل و سفت کننده یک پیچ باشد.

اگر بخواهیم به مزیت های پیچ و مهره اشاره نماییم می بایستی به:

  • سرعت نصب بالا
  • استحکام بیشتر
  • عدم تاثیر شرایط محیطی
  • مقاومت بیشتر در برابر آتش سوزی و خوردگی

در مقالا آینده به هر یک از این موارد بصورت مجزا خواهیم پرداخت اما در این بخش به توضیح سرعت نصب بالای پیچ و مهره ها می پرداریم.

امروزه بدلیل آنکه زمان اهمیت بیشتری دارد در هر صنعتی برای آنکه بتوان از زمان به نحو احسن استفاده نمود برای اتصالات از پیچ و مهره استفاده می گردد. یا به عنوان مثال در صنعت ساختمان اگر از اتصالات جوش استفاده گردد به مراتب ساخت آن طولانی تر خواهد بود. دلیل این امر آن دست که امکان ساخت اتصالات و آهن آلات بصورت مجزا وجود ندارد در حالیکه اگر از پیچ و مهره برای اتصال استفاده گردد می توان صد در صد آن را در خارج از محدوده پروژه به انجام رسانده و نهایتا کارهای نهایی و ساخت سازه را در محل پروژه به انجام رساند.

با کارشناسان ما برای خرید مطمین با قیمت عالی تماس بگیرین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.