مرکز فروش عمده پیچ و مهره HV

مرکز فروش عمده پیچ و مهره HV

فروش انواع پیچ و مهره های فولادی از حمله نوع HV آن از مراکز معتبر می تواند استاندارد بودن محصول خریداری شده را تضمین نماید که بدلیل حساس بودن مکان های استفاده از پیچ و مهره ها می باشد.

همانطور که اشاره کردیم پیچ و مهره ها به انواع مختلفی تقسیم بندی می گردند که از جمله آنها می توان به پیچ مهره های فولادی اشاره نمود. تقسیم بندی پیچ و مهره های فولادی از لحاظ سختی انجام می پذیرد و در گرید های مختلف با درجه سختی متفاوت به بازار عرضه می گردند.

گرید های موجود از پیچ و مهره های فولادی شامل 8.8 و 10.9 است که گرید دوم دارای سختی بیشتری نسبت به گرید اول دارا می باشد. پیچ و مهره سالانه در کشور در حجم و تعداد انبوهی با عنوان ها و اسم های متفاوت و از انواع تخصصی گرفته تا ساده و پیش پا افتاده تولید می گردند. در این میان انتخاب نوع آن و استفاده از آن به عهده مهندس و کارشناس کار بوده که مناسب است در هر محیط و کاری از چه نوعی از پیچ و مهره استفاده شود.

برخی از تولیدکنندهگان گریدهای 12.9 را نیز تولید می کنند اما به دلیل تعداد مصرف آن در صنایع پایین است برای موارد خاص تولید می گردند. نوع دیگری ازپیچ های فولادی به نام HV شناخته می شوندکه دارای سختی 10.9 بوده ولی گل بزرگ بودن آنها این نوع از پیچ مهره های فولادی را از دیگر انواع این پیچ و مهره ها جدا می سازد. پیچ و مهره های فولادی را بیشتر در اسکلت و سازه های فلزی و یا در تولید ماشین آلات و ادوات کشاوزی و دیگر ماشین آلات صنعتی استفاده می نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق راههای ارتباطی با ما در تماس بوده تا ضمن دریافت لیست قیمت انواع پیچ و مهره از نحوه همکاری و شرایط آن مطلع گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.