واردات انواع استاد بولت فولادی

واردات انواع استاد بولت فولادی

یکی از انواع پیچ و مهره ها که شاهد واردات حجم وسیعی از آن به کشور هستیم استاد بولت های فولادی می باشند. بهره گیری از پیچ و مهره ها در تمامی بخش های صنعتی و ساختمانی رواج دارد، هیچ صنعتی را نمی توانیم پیدا کنیم که از این اتصال دهنده استفاده نمی کنند، در هر صنعتی از نمونه های مختلف این ابزار به فراوانی بهره می گیرند چون که مزیت های که پیچ و مهره دارد هیچ کدام از سایر اتصال دهنده های دیگر ندارند. گاهی پیش می آید در کنار بهره گیری از پیچ و مهره از سایر اتصال دهنده های دیگر نیز استفاده می کنند. به هر حال در هر صنعتی ضرورت دارد از نمونه های باکیفیت این ابزار بهره بگیریم تا بدین شکل کیفیت کار را افزایش بدهیم.

جنس های پیچ و مهره:

پیچ و مهره ها از هر نوعی باشند فرقی نمی کند و می توانیم آن ها را با فلز های گوناگونی بسازیم البته برای تولید بعضی از پیچ و مهره ها نیاز به فلز خاصی می باشد. فولاد، تیتانیوم، استیل، آهن و … از جمله فلزاتی هستند که از آن ها در تولید ارقام مختلف پیچ و مهره استفاده می کنند. هر کدام از این فلزات خاصیت های فراوانی دارند که این موضوع بر روی انتخاب آن ها برای ساخت پیچ و مهره ها تاثیر می گذارد.

استاد بولت فولادی:

استاد بولت ها به نام استد بولت نیز معروف هستند و یکی از پر کاربرد ترین نمونه های متصل کننده در خطوط انتقال سیالات گوناگون است. در ساخت استاد بولت ها از فلز های که در بالا بیان شد نیز استفاده می کنند اما اغلب فلز فولاد در تولید استاد بولت ها کاربرد دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *