واردات انواع پیچ و مهره واشر

واردات انواع پیچ و مهره واشر

انواع پیچ، مهره و واشر های بسیار باکیفیت و‌ جنس خوب از کشور های ممتاز تولید این ابزار به ایران مورد واردات قرار می گیرد. پیچ ها استوانه های فلزی هستند که با کمک فلز های مانند فولاد، آهن، استیل، تیتانیوم و … ساخته می شوند، مزایا خوبی که این ابزار دارد باعث بهره گیری از آن در صنایع بسیار زیادی شده است. مهره نیز مکمل پیچ هستند و استحکام بیشتری را به این متصل کننده می بخشند. از زمان های قدیم برای متصل نمودن وسیله های گوناگون نیاز به اتصال دهنده های مختلفی بود یکی از برترین این اتصال دهنده ها پیچ و مهره ها می باشد.

پیچ و مهره:

پیچ ها را بر اساس چهار مولفه می توانیم تعریف نماییم، یک قطر پیچ، دو طول پیچ، سه نوع کله پیچ و چهار نوع دنده و گام پیچ فاصله قله دو نخ رزوه کنار هم که این مشخصه ها به ما کمک می کند پیچ و مهره ها را تعریف نماییم. در انتهای اکثر پیچ ها یک بخش تیز وجود دارد تا بدین شکل ورود این ابزار را به وسیله مورد نظر تسهیل ببخشد. مهره نیز حلقه ای فلزی می باشد که داخل سوراخ آن دارا رزوه است، مهره ها تکمیل کننده کار پیچ هستند. مهره ها با استفاده از فلز های گوناگون ساخته می شوند اما برای پیچ های پلاستیکی از مهره ها پلاستیکی استفاده می کنند.

در مورد واشر:

واشر وسیله ای می باشد که به نوعی واسطه بین مهره و بدنه است و حلقه ای می باشد که با جنس های فلزی یا پلاستیکی ساخته می شود، واشر کمک می نماید که پیچ و مهره بر اثر لرزش از یکدیگر باز نشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.