واردات انواع پیچ و مهره گاز و پتروشیمی

انواع پیچ و مهره پرکاربرد در صنعت هایی چون گاز و پتروشیمی علاوه بر تولید داخلی به جهت نیاز کشور از سایر کشورها واردات می شود.
پیچ و مهره در میان بست دهنده های موجود از بهترین روش ها و استوارترین ها بوده که سبب مقاومت بالای سازه و عمر بالای آن می گردد.
کاربرد پیچ و مهره در صنایع مختلف:
پیچ و مهره در صنعت های مختلف چون گاز و پتروشیمی از کاربردهای مختلفی برخوردار بوده که در تجهیزات خطوط لوله و شیرآلات،اتصالات سرچاهی، ساخت پالایشگاه ها، سازه ها و … مورد استفاده قرار می گیرد.
خوبی پیچ و مهره در استفاده در چنین صنایع مهمی این است که به زودی زود خراب نشده و می تواند تا سالیان طولانی از خود مقاومت نشان دهد و حتی در صورت خرابی قابل جایگزین شدن با انواع جدید می باشد.
واردات پیچ و مهره:
پیچ و مهره نیز مانند خیلی دیگر از محصولات و اجناس از کشورهای خارجی وارد شده و در ایران مورد مصرف قرار می گیرد.
واردات هر نوع محصولی به این معنا نیست که خود کشور نمی تواند آن محصول و یا جنس را تولید نماید بلکه بدین معناست که میزان مصرف به قدری بالاست که حجم تولید پاسخ گوی آن نبوده و از این رو کشور مجبور به واردات انواع آن می باشد.
در حوزه پیچ و مهره به دلیل پیشرفت روزافزون کشور به خصوص در صنعت های مهم، ایران استفاده بالایی از اقسام متنوع پیچ و مهره داشته که تولید پاسخ گوی این حجم از مصرف نمی باشد و بنابراین مجبور خواهد شد تا مدتی که بتواند چرخ تولید را گسترده کند آن را وارد نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *