واردات پیچ و مهره نفت و پتروشیمی

واردات پیچ و مهره نفت و پتروشیمی

پیچ و مهره های که مورد استفاده در صنعت نفت و پتروشیمی هستند گاهی در داخل ایران تولید نمی شوند و از سایر کشور ها واردات می گردند. نفت سوخت فسیلی می باشد که از میلیون ها سال قبل فرایند تولید آن شروع شده است، در کره زمین معدود نقاطی وجود دارد که دارا نفت می باشد، به خاطر اهمیت و کمیاب بودن این ماده از آن با نام طلای سیاه یاد می کنند. خوشبختانه ایران در منطقه ای می باشد که در نواحی جنوبی آن چاه های بی شماری از نفت به اکتشاف رسیده است، زمانی که این چاه های نفت کشف شدند باید سکو ها، تجهیزات، پالایشگاه ها، تصفیه خانه ها، خطوط لوله و سایر سازه و دستگاه های لازم را ساخت.

ساخت تجهیزات برای چاه های نفت:

همانطور که می دانید نفت اهمیت بسیار زیادی برای اقتصاد و سیاسیت کشورمان دارد بنابراین ضروری است از سازه و تجهیزاتی در کنار چاه های نفت بهره گرفت که دارا کیفیت بسیار خوب و مجهز به آخرین فناوری های روز باشند. در میان تمام مصالح و ابزار کوچک و بزرگی که در ساخت تجهیزات در صنعت نفت مورد استفاده است پیچ و مهره یکی از اصلی ترین ابزار آلات می باشد و در تمامی بخش های این صنعت از آن بهره می گیرند، در صنعت پتروشیمی نیز از نمونه های گوناگون این ابزار به وفور استفاده می کنند.

واردات پیچ و مهره:

به دلیل آن که در صنعت نفت نیاز به بهره گیری از پیچ و مهره های ویژه این صنعت می باشد گاهی اقدام به واردات آن از سوی کشور های مطرح تولید کننده این ابزار آلات می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.